فهرست
فن خال: از واکنش بازیکنانم در نیمه دوم راضی هستم
فن خال: از واکنش بازیکنانم در نیمه دوم راضی هستم

فن خال: از واکنش بازیکنانم در نیمه دوم راضی هستم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی تیم ملی هلند، پس از پیروزی 3-2 تیمش مقابل استرالیا، تلاش شاگردانش برای جبران عقب ماندگی شان را مورد ستایش قرار داد.

هلندی ها در این دیدار ابتدا با گل روبن پیش افتادند اما گل های کیهیل و یدیناک، نتیجه را به سود استرالیا کرد. ولی این پایان کار نبود و نارنجی ها با گل های فن پرسی و ممفیس دیپی، در نهایت سه امتیاز این دیدار را نصیب خود کردند.

فن خال از عملکرد شاگردانش در این دیدار چندان راضی نبود اما از واکنش تیمش پس از عقب افتادن از حریف ابراز خشنودی کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" ما کم دقت بودیم و اشتباهات زیادی داشتیم.وقتی باید از پاس های بلند استفاده می کردیم، پاس های کوتاه زیادی دادیم و پیشروی کمی داشتیم. باید این سبک بازی را تغییر می دادیم.

اما من از واکنش تیم در نیمه دوم راضی هستم؛ از نحوه پس گرفتن توپ و موقعیت هایی که خلق کردیم. بازیکنان من بعد از نیمه با اعتماد به نفس بالاتری بازی کردند و خوشبختانه شرایط به خوبی پیش رفت.

ما در نیمه دوم موقعیت های بیشتری داشتیم و توانستیم به پیروزی  برسیم. پس باید به تیمم تبریک بگویم. ما در شرایطی بدی قرار گرفتیم و اما توانستیم آن را تغییر بدهیم. همه بازیکنان در این نتیجه نقش داشتند اما نمی خواهم از یک بازیکن به تنهایی نام ببرم.

ما در نیمه دوم 6-5 موقعیت گلزنی داشتیم و انتظار داشتم که زودتر به گل برسیم اما این موقعیت ها از دست رفت. گل فن پرسی فوق العاده بود. او حالا در دوبازی، سه گل زده و این خیلی فوق العاده است. او گل های فوق العاده ای است و برای هواداران خیلی خوب است.\"

     
آی اسپورت
2014-06-19 02:16:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر