فهرست
کاسیاس : این گروه شایسته چنین پایان تلخی نبود
کاسیاس : این گروه شایسته چنین پایان تلخی نبود

کاسیاس : این گروه شایسته چنین پایان تلخی نبود

آی اسپورت - ایکر کاسیاس جام جهانی کابوس واری را پشت سر گذاشت. دریافت 7 گل در دو بازی بدترین اتفاق ممکن برای کاسیاس بود.

او پس از شکست 2-0 در مقابل تیم شیلی چنین گفت : \"شکست در دو بازی اول در یک جام جهانی مقابل هلند و شیلی خود توضیح دهنده خیلی مسائل است. باید از ملت اسپانیا بخاطر این دو شکست و حذف از رقابت ها عذرخواهی کنیم.

اما آنها باید بدانند که ما هر چه در توان داشتیم را ارائه کردیم. اما موفق نشدیم. ما بازیکنان مسئول اصلی این دو شکست هستیم و واقعا رنج می کشیم. این حذف ضربه سختی بر پیکر ما بود \" 

وی ادامه داد : \" فکر نمی کنم الان وقت صحبت در مورد پایان عصر اسپانیا باشد. چندین نفر بودیم که بالای 30 سال سن داشتیم و به تصمیم مربی در این جام بازی کردیم.

نمی دانم این آخرین بازی های ما برای تیم ملی بود یا نه . ببینیم چه می شود. در هر صورت این گروه شایسته چنین پایان تلخی نبود \"

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-19 02:33:08
نظر دهید

۲ نظر
italy
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۳
چی شد اول جام جیک جیک مستانه تان بود.شما این چند ساله هم با تبانی فیفا و یوفا به جاهایی رسیده اید.والا کجای تاریخ فوتبال قرار داشته اید.یادتان رفت اول جام واسه مرد سال سال آینده هم نقشه داشتید که اگه به جایی برسید راموس را بهترین بازیکن سال جهان کنید..پس یادتان نره هیچی نبوده و هیچی نیستید.در ضمن اگه تو رده باشگاهی هم چند ساله به جایی رسیده اید همش با وجود بازیکنان خاجی بوده و سری A هم ضعیف شده.
-
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۲
یعنی بعضی از ملت ما خیلی داغونن؛ آخه داور کجا بود؟ اسپانیا از 2008 تیم برتر جهان بود، ولی امسال ضعیف شده، یعنی هرچی احمقه میان نظر میدن اینجا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر