فهرست
دوئل بی‌پايان رونالدو-مسی
دوئل بی‌پايان رونالدو-مسی

دوئل بی‌پايان رونالدو-مسی

آي‌اسپورت- عصر دیروز کهکشانی‌ها موفق شدند لاکرونیای نگون‌بخت را با ۷ گل بدرقه کنند و بعد از مدت‌ها برابر هواداران خود به پیروزی‌ای بزرگ دست یابند. کابوس ۳ شکست متوالی خانگی برای اولین‌بار در تاریخ لالیگا، با دریافت گل در دقایق ابتدایی به شدت حاضران در برنابئو را آزار می‌داد اما قوهای سپید با درخشش در همان نیمه اول، پیروز به رختکن رفتند و در نیمه دوم نیز تیمی مانند روزهای شیرین فصل قبل شدند. اما در این میان چهره کریستیانو رونالدو مانند همیشه نبود. ضربه سر فوق‌العاده او در نیمه اول توسط روبن مهار شد و در نیمه دوم نیز بی‌دقتی و بدشانسی، اجازه نداد پای رونالدو تا اواخر بازی به گلزنی باز شود. در نهایت پاس فوق‌العاده کاسمیرو، به روند مدت‌ها گل نزدن CR7 پایان داد و در ادامه، رونالدو با یک ضربه سر شجاعانه و فوق‌العاده، گل دوم خود را به ثمر رساند. ضربه محکم نوک پای مدافع لاکرونیا باعث شد ستاره پرتغالی با صورتی خونین زمین را ترک کند اما رونالدو آنقدر برون‌گراست که در پس چهره غرق به خون او نیز بتوان ابراز رضایت از دبل برابر لاکرونیا و بازگشت به جاده گلزنی را مشاهده کرد.

رقابت بين مسی و رونالدو به نيمه‌های شب كشيده شد. هنگامی‌که به نظر می‌رسید والورده راه‌حل مناسبی برای باز کردن دفاع بتیس سختکوش و سرسخت پیدا نمی‌کند، جادوی لئو مسی و درخشش فوق‌العاده او در نیمه دوم باعث شد تا بلوگرانا در نهایت با برتری قاطعانه ۰-۵ به سمت خانه برگردد. دبل و گل‌های تماشایی لئو مسی در نیمه‌دوم نشان داد که رقابتی شدید میان او و رونالدو همچنان در لالیگا ادامه خواهد داشت. حالا لیونل مسی تبدیل به اولین بازیکن تاریخ لالیگا شده که در هر ۱۰ فصل اخیر موفق به زدن حداقل ۲۵ گل شده و با ادامه روند دیروز، می‌توان انتظار داشت رونالدو هم به این کارنامه درخشان دست یابد. با وجود فاصله تقریبا غیرقابل ممکن بارسا و رئال‌مادرید در لالیگا، جنگ رونالدو و مسی به نظر هنوز رو به اتمام نیست و بازی‌های دیروز سکانسی ماندگار از نمایش رقابت جاودانه CR7 و لئو مسی خواهد بود.

ورزش۳

۱ ۵  
آی اسپورت
2018-01-22 12:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
بهزاد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
دقیقا از کدوم دوئل حرف میزنید؟ مسی 19 تا گل زده و اینهمه پاس گل داده در حالیکه رونالدو 6تا گل زده و هیچی پاس گل نداده کلی پاس گلم خراب کرده. بارسا با 16 امتیاز فاصله با رئال صدرنشینه. شما دقیقا از کدوم دوئل حرف میزنید. اگه رونالدو با 6تا گل رقیبه مسیه پس کیلورناواس هم رقیبه مسیه
۸ ۳
علیرضا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
این حرف شما فهم، درک و اطلاعات پایین شما رو از فوتبال نشون میده.مگه تو تاریخ بازکنی بوده که افت نکنه تازه با این افتش آقای گل لیگ قهرمانانه.
۹
علیرضا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
این حرف شما فهم، درک و اطلاعات پایین شما رو از فوتبال نشون میده.مگه تو تاریخ بازکنی بوده که افت نکنه تازه با این افتش آقای گل لیگ قهرمانانه.
۱
بشین بابا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۰۴
من به عنوان داداش بزرگت میگم بشین پای درست امسال کنکور داری علیرضا
۱
محسن
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
رونالدو چرت تریین فوتبالیستیه که فوتبال به خودش دیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر