فهرست
استقبال خوب در ایران؛  ۲۲هزار متقاضی بلیت روسیه
استقبال خوب در ایران؛ ۲۲هزار متقاضی بلیت روسیه

استقبال خوب در ایران؛ ۲۲هزار متقاضی بلیت روسیه

آی اسپورت – در روز نخست نام نویسی هوادران ایرانی برای خرید بلیت جام جهانی، ۲۲ هزار نفر توانستند نام نویسی خود را تکمیل کنند. این عدد در حالی ثبت شده که دیروز (شنبه) سایت فدراسیون به دلیل استقبال خوب هوادران تا ساعاتی مختل شده بود که این مشکل در ادامه رفع شد. این نام نویسی تا ۲۸ دی ادامه دارد و قطعا تعداد ثبت نام کنندگان افزایش پیدا خواهد کرد.

البته فدراسیون فوتبال سهمیه محدودی برای هوادران ایرانی دارد و بعد از بررسی مدارک ثبت نام کنندگان، با برگزاری قرعه کشی، بلیت‌ها را تقسیم می‌کند. سهمیه هواداران ایرانی در بازی با مراکش ۲۶۲۲ صندلی، در بازی با اسپانیا ۱۵۲۱ صندلی و در بازی با پرتغال ۱۴۷۶ صندلی است که اعداد بسیار کوچکی در برابر تعداد ثبت‌نام‌کنندگان است.

البته هواداران ایرانی در صورت فراهم بودن شرایط، می‌توانند مستقیما از سایت فیفا برای خرید بلیت اقدام کنند و از جایگاه‌هایی که برای همه هواداران در نظر گرفته شده، بلیت رزرو کنند. نام نویسی فدراسیون فوتبال مربوط به قسمت‌هایی است که فیفا مشخصا برای یکی از دو تیم رو در رو در هر بازی در نظر گرفته است.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-12-31 13:02:00
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
فدراسیون خیلی ضعیف عمل کرده. دو روز از ثبت نام گذشته و 22 هزار متقاضی و 2000 هزار سهمیه. خجالت آوره. من میخوام بدونم به بقیه کشورهای توی گروه ما هم اینجوری سهمیه دادند!!؟
۱
رضا
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۷
دوست عزیز چه ربطی به فدراسیون داره.. این سهمیه دقیقا توسط فیفا انتخاب میشه.. و اتفاقا ایران تنها کشوریه که تونسته با رایزنی با فیفا تو ایران بلیط فروشی کنه چون ما ایرانی کارت اعتباری بین المللی نداریم.. کمی اول اطلاعات وسب کنیم بعد نظر بدیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر