فهرست

کرواسی 4-0 کامرون: شکار شیرها توسط سوپرماریو

آی اسپورت- بامداد امروز دو تیم کرواسی و کامرون به مصاف هم رفتند که کرواسی موفق شد با درخشش مانژوکیچ ، 4-0 کامرون را شکست دهد.

اولیچ در همان 10 دقیقه ی اول دروازه ی کامرون را باز کرد. سپس در ابتدای نیمه ی دوم پرسیچ گلزنی کرد و پس از آن، دو گل از ماریو مانژوکیچ باعث شد تا کرواسی در جایگاه خوبی برای صعود به مرحله ی بعد قرار بگیرد.

شاگردان نیکو کواچ، موفق شدند از دو بازی خود 3 امتیاز کسب کنند. آنها یک امتیاز کمتر از مکزیک دارند و بازی مهمی را با این تیم پیش رو دارند.

در طول بازی ساموئل اتوئو، کاپیتان کامرون به دلیل مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد و جای او ژگو که یک مدافع است، وارد زمین شد.

کرواسی نیز نسبت به بازی قبلی خود 3 تغییر در ترکیبش ایجاد کرده بود. ماریو مانژوکیچ به ترکیب بازگشته بود. نیکا یلاویچ و سمیر نیز در این دیدار فیکس شده بودند.

علاوه بر اینکه کامرون در نیمه ی اول 1-0 عقب بود، تنها 5 دقیقه مانده به پایان این نیمه، الکس سانگ مدافع سرشناس این تیم نیز با کارت قرمز داور روبرو شد.

او به دلیل تکل خشن روی مانژوکیچ از زمین مسابقه اخراج شد.

پس از شروع نیمه کرواسی بازی را به خوبی در دست گرفت و موفق شد 3 گل دیگر به ثمر برساند.

با این نتایج، برزیل و مکزیک که 4 امتیاز دارند به ترتیب در رده ی اول و دوم قرار گرفتند و کرواسی با یک پیروزی و یک شکست، در رده ی سوم قرار دارد. کامرون نیز با 2 شکست در رده ی چهارم این رده بندی قرار گرفته است.

 

     
آی اسپورت
2014-06-19 09:46:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر