فهرست
چهارمین فرصت کالدرون به رستگاری می‌رسد؟
چهارمین فرصت کالدرون به رستگاری می‌رسد؟

چهارمین فرصت کالدرون به رستگاری می‌رسد؟

آی اسپورت - در روز‌هایی که کالدرون انتقادات زیادی را متوجه خود می‌بیند و با سوالات زیادی در مورد تیمش و نحوه بازی آن مواجه می‌شود استراماچونی در تیم رقیب شرایطی کاملا متفاوتی را تجربه می‌کند. او حسابی مورد تمجید و تحسین قرارگرفته و برای بازگشتش به استقلال همه بسیج شدند. این تفاوت در حالی وجود دارد که کالدرون از نظر میانگین امتیاز کسب‌شده عملکرد بهتری نسبت به همتای ایتالیایی‌اش دارد. همچنین پرسپولیس در صورت دو برد در بازی پیش‌رو و بازی عقب‌افتاده‌اش می‌تواند بالاتر از استقلال صدرنشین شود تا در این زمینه هم موفق‌تر از آبی‌ها عمل کند. با این حال کالدرون و نتایجش چندان به چشم نیامده‌اند و قطعا قسمتی از این اتفاق به دلیل فصول گذشته و نتایج و بازی‌های پرسپولیس با برانکو است که توقعات را بالا برده. بخشی از این به چشم نیامدن نتایج هم به دلیل پیوسته نبودن برد‌های پرسپولیس است.

پرسپولیس در حالی بهترین میانگین امتیاز را در میان تیم‌های لیگ برتر ثبت کرده که بعد از هفته چهارم نتوانسته از میانگین ۲ امتیاز از هر بازی عبور کند. آن‌ها بعد از باخت مقابل سپاهان در هفته پنجم میانگین ۲ امتیاز از هر بازی را از دست دادند و تا الان نتوانسته‌اند به آن دست پیدا کنند. بعد از بازی با سپاهان، پرسپولیس می‌توانست با بردن پدیده به این میانگین امتیاز برسد، اما این بازی را باخت. هفته نهم مقابل ماشین‌سازی در تهران فرصت دیگری برای عبور از میانگین امتیاز مورد نظر بود، اما یک تساوی با از دست دادن پنالتی توسط علیپور کالدرون را ناکام گذاشت. هفته یازدهم با نفت مسجدسلیمان فرصت بعدی بود که آن هم با یک باخت از دست رفت.

حالا پرسپولیس در شرایطی به مصاف سایپا می‌رود که دو بازی قبلی را با برد پشت سر گذاشته و در آستانه یک موقعیت طلایی دیگر قرار دارد. آن‌ها برای برد در این بازی انگیزه بالایی دارند. پیروزی مقابل شاگردان صادقی که روی کاغذ هم کار راحتی است هم طلسم پرسپولیس را برای رد شدن از میانگین ۲ امتیاز از هر بازی می‌شکند و هم شانس قهرمانی نیم‌فصل و قرار گرفتن بالای استقلال را بسیار بالا می‌برد. کالدرون و شاگردانش این بار دیگر فرصتی برای اشتباه ندارند. آن‌ها اگر به دنبال یک پایان شیرین برای نیم‌فصل پرفراز و نشیب‌شان هستند باید سایپا را حسابی جدی بگیرند.

 

۳    
آی اسپورت
2019-12-14 00:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر