فهرست
هاجسون: رونی از رهبری کردن انگلیس لذت می‌برد
هاجسون: رونی از رهبری کردن انگلیس لذت می‌برد

هاجسون: رونی از رهبری کردن انگلیس لذت می‌برد

آی اسپورت- روی هاجسون، سرمربی انگلیس مطمئن است که تیمش می‌تواند بدون ترس و واهمه به مصاف اروگوئه برود.

دو تیم پنجشنبه در سائوپائولو به مصاف یکدیگر خواهند رفت و این در حالیست که انگلیس اولین دیدار مقابل ایتالیا را 1-0 شکست خورده است.

هاجسون در کنفرانس در پاسخ به اطمینانش به بازیکنان گفت: \"پاسخ من این است که به بازیکنانم اطمینان دارم. مانند هر رقابت دیگری، اینجا هم 3 بازی مهم وجود دارد که هر کدام، با دیگری فرق دارند.

حالا فقط روی بازی پنجشنبه شب تمرکز کرده ایم. فکر می‌کنم که بازی جذابی بین دو تیم خواهد بود. می‌دانستیم که در این گروه، کار سختی برای صعود پیش رو است زیرا بیش از دو تیم مدعی در یک گروه حضور دارد.

ولی باید با تمام قدرت، هر کاری که می‌توانیم انجام دهیم\"

از رونی انتقادات زیادی مقابل ایتالیا شد و هاجسون در این باره گفت: \" از رونی مقابل ایتالیا بسیار راضی بودم و پس از مشخص شدن آمار، متوجه شدم که او بیش از هر بازیکن دیگری در انگلیس روحیه ی جنگندگی و پیروزی دارد. این موضوع شاید به تماشاگران این دیدار القا نشد و متوجه آن نشدند.

وین در کنار استیون جرارد و فرانک لمپادر تجربه ی جام جهانی و رقابت‌های اروپایی را دارند. آنها بیش از 100 بازی ملی دارند. وین بیش از 80 بازی البته. باید قبول کرد که بار تیم روی دوش آنهاست و کسی از بازیکنان تیم انتظار ندارد که بار این تیم را به دوش بکشند.

نکته ی خوب اینجاست که وین از این اتفاق خوشحال است. مطمئنم که اگر فرداشب به میدان برود، این موضوع را در بازی خواهید دید.\"

اروگوئه و انگلیس هر دو بازی پیشین خود را شکست خوردند و به دنبال اولین امتیاز هستند.

     
آی اسپورت
2014-06-19 13:20:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر