فهرست
تابارس: حتی سوارس ناآماده هم تعیین کننده خواهد بود
تابارس: حتی سوارس ناآماده هم تعیین کننده خواهد بود

تابارس: حتی سوارس ناآماده هم تعیین کننده خواهد بود

آی اسپورت- اسکار تابارس، سرمربی تیم ملی اروگوئه عنوان کرد که حتی در صورتی که سوارس 100% آماده نباشد، او امید اول اروگوئه مقابل سه شیر‌ها خواهد بود.

امشب دو تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت و این در حالیست که سوارس به دلیل عمل جراحی که روی زانویش انجام داد، هنوز به شرایط آرمانی نرسیده است.

ولی تابارس معتقد است که سوارس کلیدی ترین بازیکن تیمش خواهد بود حتی در حالی که کاملا آماده نباشد.

تابارس در کنفرانس خبری گفت: \"چهار هفته است که لوییس سوارس در تمرینات مشکل دارد.دکترهای تیم پس از بررسی شرایطش متوجه مشکل در زانوی چپش شدند.

او به خوبی ریکاوری کرده است.زانویش با تمرینات هماهنگ شده و مشکلی ایجاد نکرده است. یک هفته ی اخیر با تیم تمرین کرده و در بازی های تمرینی حضور داشته است. البته که آن بازی ها مانند بازی رسمی نیستند.

اگر فردا بازی کند، این احتمال وجود دارد که مانند لیورپول ندرخشد ولی حتی در صورتی که 100% آماده نیست، بازیکن مهمی به شمار می‌رود.

اروگوئه اولین دیدارش مقابل کاستاریکا را 3-1 شکست خورد و راه سختی برای صعود از گروهش پیش رو دارد.

تابارس گفت: \"البته که ما درباره ی صعود کردنمان نگران هستیم ولی هیچ چیز تمام نشده است. تیمی هستیم که همیشه میجنگیم و قصد بهبود اوضاع را داریم.

دو بازی پیش رو داریم و فردا هر دو تیم برای پیروزی می‌جنگند. می‌دانیم که حریف سرسختی داریم.انگلیس در حمله تیم خوبی است و 4 بازیکن سریع در خط حمله اش حضور دارند.

ولی ما در شرایط مشابه قرار گرفته بودیم و توانستیم از پس آن بر بیاییم. البته این بدین معنی نیست که فردا هم همینگونه خواهد بود ولی تیم ما همیشه تا پایان می‌جنگند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-19 13:37:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر