فهرست
عکس روز : سقوط امپراطوری لاروخا
عکس روز : سقوط امپراطوری لاروخا

عکس روز : سقوط امپراطوری لاروخا

آی اسپورت - تیم ملی اسپانیا در عین ناباوری پس از تنها دو مسابقه از دور مسابقات حذف شد و به بدترین مدافع عنوان قهرمانی تاریخ جام های جهانی تبدیل شد.

دو شکست 5-1 از هلند و 2-0 از شیلی حکم به حذف قطعی این تیم از جام جهانی داد و حالا بازی آخر این تیم مقابل استرالیا تشریفاتی خواهد بود.

رهبران ارکستر سقوط تایتانیک لاروخا

\"titulo

ارزش پیراهن اسپانیا در جام جهانی برزیل ؛ پیراهنی که فقط دو بار شانس دفاع از عنوان قهرمانی را پیدا کرد و بازی سومش بی ارزش است

\"titulo

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-19 14:54:14
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۵
Ispen and holadi
italy
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۱
میدونید فرق کاسیاس با بو فون چیه ؟بوفون واقعا مقدسه اما کاسیاس لقب جعلی مقدس رو به یدک میکشه.قابل توجه کسانی که به کاسیاس میگن کایساس مقدس کاسیاس تنها بازیکن تاریخ جام جهانی بود که یک تنه یک تیم را از دور مسابقات حذف میکرد.یادتون نره در دو مسابقه هر چقدر توپ آمد رو دروازه اش نه بهش نمیگفت.راستی راموس چکار کرد راموسی که میگفتن سال آینده بهترین بازیکن دنیاست به لطف یک گل شانسی تو فینال لیگ قهرمانان.پیکه چی؟ پیکه یک بازی انجام داد و همان بازی را هم گند زد.اینه اسپانیا ی بی ریشه.اینه همان اسپانیای مافیایی.
italy
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
میدونید فرق کاسیاس با بو فون چیه ؟بوفون واقعا مقدسه اما کاسیاس لقب جعلی مقدس رو به یدک میکشه.قابل توجه کسانی که به کاسیاس میگن کایساس مقدس کاسیاس تنها بازیکن تاریخ جام جهانی بود که یک تنه یک تیم را از دور مسابقات حذف میکرد.یادتون نره در دو مسابقه هر چقدر توپ آمد رو دروازه اش نه بهش نمیگفت.راستی راموس چکار کرد راموسی که میگفتن سال آینده بهترین بازیکن دنیاست به لطف یک گل شانسی تو فینال لیگ قهرمانان.پیکه چی؟ پیکه یک بازی انجام داد و همان بازی را هم گند زد.اینه اسپانیا ی بی ریشه.اینه همان اسپانیای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر