فهرست
راموس : از اینکه یک اسپانیایی هستم به خودم می بالم / مقصر ما بازیکنان هستیم
راموس : از اینکه یک اسپانیایی هستم به خودم می بالم / مقصر ما بازیکنان هستیم

راموس : از اینکه یک اسپانیایی هستم به خودم می بالم / مقصر ما بازیکنان هستیم

آی اسپورت - اسپانیا مقابل شیلی هم شکست خورد تا حذف غم انگیزی از مسابقات جام جهانی برزیل داشته باشد . سرخیو راموس در انتهای این بازی چنین گفت  :

پایان عصر اسپانیا

الان وقت ارزیابی این شکست یا اظهار نظر در مورد پایان عصر اسپانیا نیست. الان زمان این است که همه به مانند تمام این سالهای اخیر باهم متحد شویم. این تیم آینده خوبی پیش رو دارد . همین گروه افتخاراتی رقم زدند که در طول تاریخ بی نظیر بود. با این حال در فوتبال نمی توان با گذشته زندگی کرد.

دلایل شکست

الان پیداکردن بهانه و مقصر برای این شکست ها ساده است. مقصر ما بازیکنان هستیم.


عذرخواهی

از همه مردم اسپانیا عذرخواهی می کنیم.می دانم که در این لحظات ؛ ناامید و غمگین هستند . تلاشمان را کردیم اما فوتبال گاهی اوقات خیلی بی رحم است

آینده 

فکر نمی کنم دوران ما تمام شده باشد. این می تواند فقط یک توجیه غیر منطقی باشد. به شخصه به همه هم تیمی هایم ایمان دارم. به هر حال برخی مواقع پیش می آید که نمی توانید پیروز شوید و باید با این مساله کنار بیاییم. باید سرمان را بالا بگیریم.از اینکه سالهاست عضوی از این تیم پرافتخارم به خودم می بالم.این گروه پس از این همه سال شایسته احترام است.


دل بوسکه

ما بازیکنان در انتخاب یک مربی یا انتخاب جانشین او کاره ای نیستیم. دل بوسکه برای همه ما قابل احترام است.سالها با افتخار شاگرد او بوده ایم . او شخصیت بسیار بالایی دارد و هر تصمیمی که بگیرد قبول می کنیم .

اگر با ما ادامه دهد خوشحال خواهیم شد. همیشه هستند مردمی که از باخت ها خوشحال می شوند اما شک ندارم که در کشور من چنین چیزی وجود ندارد. از اینکه یک اسپانیایی هستم به خودم می بالم.

     
آی اسپورت
2014-06-19 15:18:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر