فهرست
علیرضا حقیقی: شاید برگردم پرتغال/ آرژانتین فقط مسی نیست
علیرضا حقیقی: شاید برگردم پرتغال/ آرژانتین فقط مسی نیست

علیرضا حقیقی: شاید برگردم پرتغال/ آرژانتین فقط مسی نیست

آی اسپورت- علیرضا حقیقی، دروازه‌بان تیم ملی کشورمان که مقابل نیجریه اولین بازی‌اش در رقابت‌های جام جهانی 2014 را انجام داد، در گفتگویی پیرامون اتفاقات روزهای اخیر گفت: با بازی در رقابت‌های جام جهانی رویایم به حقیقت پیوست. بازی با نیجریه برای تمامی ما به خصوص من خیلی مهم بود. با توجه با شرایطی که در تمرینات حاکم بود انتظار این را داشتم که در دیدار اول درون دروازه ایران بایستم ولی از طرفی دیگر هم باید به حمایت هم‌تیمی‌هایم و انرژی مثبتی که در این بازی از هواداران‌مان گرفتم، اذعان کنم.

۶ماه خوب در پرتغال داشتم

وی با اشاره به اهمیت حضورش در تیم کوویلیا اسپورت پرتغال به تسنیم گفت: 6 ماه خیلی خوب در کوویلیا داشتم و با افراد دوست‌داشتنی آشنا شدم و گواه این موضوع ارتباط تلفنی است که همچنان با هم‌تیمی‌هایم دارم. از تمامی آنها تشکر می‌کنم.

شاید برگشتم پرتغال

دروازه‌بان روبین‌کازان روسیه که به صورت قرضی به تیم کوویلیا رفته، تصریح کرد: حضور در تیم کوویلیا دوره مهمی از دوران حرفه‌ای‌ام بود که باعث شد با آمادگی کامل به رقابت‌های جام جهانی پا بگذارم. هنوز جوان و بلندپرواز هستم و برای آینده اهداف بزرگی در سر دارم. کسی چه می‌داند شاید روزی به پرتغال برگشتم.

آرژانتین فقط مسی نیست

امیدوارم در بازی مقابل آرژانتین بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم هرچند باید نسبت به بازی با نیجریه تلاش بیشتری کنیم. آلبی‌سلسته فقط مسی نیست و بازیکنان بزرگی زیادی دارد. بازی مقابل آرژانتین دشوارتر از نیجریه خواهد بود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-19 15:21:51
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۸
facebook.com/کیروش باید باشه
رضا
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
www.facebook.com/کیروش باید به فدراسیون تخفیف بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر