فهرست
زاکرونی : در مقابل یونان باید ورق را به نفع خودمان برگردانیم
زاکرونی : در مقابل یونان باید ورق را به نفع خودمان برگردانیم

زاکرونی : در مقابل یونان باید ورق را به نفع خودمان برگردانیم

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال ژاپن در دیدار دوم خود در گروه C جام جهانی 2014 برزیل از ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد فردا (جمعه) به مصاف یونان خواهد رفت.

هر دو تیم در دیدارهای نخست خود مقابل حریفان شکست خورده‌اند و به نوعی هر تیمی که در این دیدار هم شکست بخورد مجبور به خروج از جام است. به همین دلیل سامورایی‌ها در تلاش‌ هستند خودشان را تیم برتر میدان مقابل یونان بدانند.

آلبرتو زاکرونی در مورد این دیدار گفت\": به هیچ وجه از شکست مقابل ساحل عاج راضی نبودم. بازیکنان حرفه‌ای در ترکیب تیمم دارم. برخی از آنها تجربه بسیار بیشتری نسبت به سایرین دارند. \"

وی ادامه داد : \"دیدار مقابل یونان هم فقط یک بازی است اما ممکن است داستانی متفاوت نسبت به پیکار نخست ما داشته باشد. این به ما بستگی دارد که در این دیدار ورق را برگردانیم. تیمم استراحت خوبی کرده و روی جدال با یونان تمرکز کردیم. با آرامش و اعتماد به تیمم وارد نبرد با یونان می‌شویم.\"


زاکرونی افزود:\" انتظارهای زیادی طی چهار سال گذشته از ژاپن به وجود آمده است. هنوز هم اعتقاد دارم اگر بازیکنان تیمم روی شیوه بازی که می‌دانند چیست تمرکز کنند می‌توانند نتیجه‌های بسیار خوبی در این جام بگیرند. باید خودمان را بالا بکشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-19 15:53:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر