فهرست
طعنه تارتار به قلعه‌نویی؛ می باختیم تبریک می‌گفت!
طعنه تارتار به قلعه‌نویی؛ می باختیم تبریک می‌گفت!

طعنه تارتار به قلعه‌نویی؛ می باختیم تبریک می‌گفت!

آی اسپورت - اظهارات تند امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان بعد از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، واکنش قابل پیش‌بینی سرمربی زردپوشان خوزستانی را به دنبال داشت. مهدی تارتار در گفت‌وگو با تسنیم، به صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در پایان دیدار سپاهان - مسجدسلیمان واکنش نشان داد:

قلعه نویی تیم ما را زیر سوال برد

ابتدا باید بابت عدم حضور در کنفرانس مطبوعاتی عذرخواهی کنم، چون باید به پرواز می‌رسیدم و زمان محدود بود. اگر به کنفرانس می‌رفتم پرواز را از دست می‌دادم، ولی چند ساعت بعد دیدم که آقای قلعه‌نویی صحبت کرده است و این حق را برای خودم و تیم مسجدسلیمان قائلم تا در مورد حرف‌های ایشان صحبت کنم. متأسفانه سرمربی سپاهان که پیشکسوت من است، زحمات بازیکنان و بازی تاکتیکی نفت مسجدسلیمان را با حرف‌هایش زیر سؤال برد.

کار سوشا به بیمارستان کشید

من صبح امروز بازی را دیدم تا بتوانم با آگاهی کامل صحبت کنم. خیلی‌ها تصور می‌کردند که نفت مسجدسلیمان روی کاغذ باید به سپاهان ببازد و قلعه‌نویی هم برای کسب سه امتیاز و بهبود شرایط تیمش در جدول روی سه امتیازی بازی مقابل ما حساب باز کرده بود، ولی بعد از پایان بازی صحبت‌هایی مطرح شد که فقط حکم توجیه نتیجه نگرفتن سپاهان را داشت. من فیلم بازی را دیدم و غیر از صحنه مصدومیت سوشا مکانی که در پایان بازی کارش به بیمارستان کشید، هیچ‌کدام از بازیکنان ما برای وقت تلف کردن خودشان را به زمین نینداختند تا برانکارد به زمین بیاید.

دنبال وقت کشی نیستم

قلعه‌نویی گفته که روز مرگم است تا به بازیکن بگویم خودش را به زمین بیندازد. اگر فوتبالیستی بگوید که تارتار گفته «خودت را زمین بینداز»، من مربیگری را کنار می‌گذارم. آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند دنبال این کارها نیستم و همیشه دوست دارم تیمم روی یک اصول تاکتیکی خاص بازی کند.

باید به تیم مقابل احترام بگذاریم

اعتقاد من این است که مربیان باید با احترام در مورد تیم مقابل صحبت کنند. در این بازی سوشا مکانی عملکرد خوبی داشت. به جای اینکه قلعه‌نویی از سوشا تعریف کند و بگوید که این دروازه‌بان دوباره می‌تواند به تیم ملی دعوت شود، به یکباره می‌گوید که دروازه‌بان‌ها مقابل تیم ما ستاره می‌شوند و در بازی‌های بعدی طور دیگری هستند و البته حرف از تغییر قانون بازی جوانمردانه می‌زند.

من بازیکن دو متری و اوت انداز ندارم

ایشان همچنین از اعداد یک، دو و سه یاد کرده و گفته است که بازیکنان نفت مسجدسلیمان با شنیدن این اعداد خودشان را به زمین می‌انداختند، در حالی که این عددها مربوط به کارهای تاکتیکی ما در نقاط مختلف زمین است. ما مثل بعضی‌ها در خانه نمی‌نشینیم که اوت‌انداز، ایستگاهی‌زن، ارسال‌کننده و چهار بازیکن دو متری جذب کنیم، ما روی فوتبال و مسائل تاکتیکی وقت می‌گذاریم و مثل برخی نیستیم که فقط لذت ببریم. اگر فیفا به ایران باید به خوبی متوجه می‌شود که کدام مربیان وقت می‌گذارند، کدام مربیان در کارشان دنبال بیزنس هستند و کدام مربیان تیم چند 10 میلیاردی می‌بندند.

می باختیم به من تبریک می‌گفت

من تصور می‌کردم قلعه‌نویی واقع‌بین است، ولی با حرف‌هایی که زد دیگر برای من آن قلعه‌نویی سابق نیست. ما جوانمرد نیستیم، چون شکست نخوردیم؟! فصل گذشته هم همین بازی را برابر سپاهان انجام دادیم، ولی باختیم که آقای قلعه‌نویی به من تبریک گفت. مطمئن باشید اگر این بازی را هم می‌باختیم قلعه‌نویی به من و نفت مسجدسلیمان تبریک می‌گفت!

 

 

۲۸ ۵  
آی اسپورت
2019-09-21 19:47:00
نظر دهید

۵ نظر
محسن
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۴۶
به جان مادرم من بازی را ندیدم اما بعد از بلزی که متوجه نتیجه شدم ایمان داشتم این حریف سپاهان و با این مربی و با این گلر،یکی از اصول خاص!!!!بازیشان وقت کشی بوده.متوجه شدم سوشای عزیز کارت زرد گرفته،آن هم در دقیقه نود و بوق!!!! داور زودتر توان کارت دادن نداشته و و و .سوشا و حامد لک و یکی دو گلر دیگه تنها دلخوشیشان متوقف کردن سپاهان و استقلال است ان هم به هر قیمتی.بمیرم که در تیم محبوبتان جایی برای شما نیست.
۱
آرش
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۰۹
حرف حق جواب نداره. رییس مافیا کیه؟!
اصفهانی
يكشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۴۰
خدایش رو داری اینا بگی فقط وقت تلف کردید فقط دفاعی بازی کردید حتی بعد بازی رو نداشتی بیای تو کنفرانس خبری تو دیگه کی هست بچه پرو
عباس
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۵۸
دنیا و آقای تارتار / درود برمربی باهوش تیم نفتmis جناب آقای تارتارکه با کمترین هزینه بهترین تیم لیگ برتری و تونست بسازه / دمش گرم
غــرش طــوفان زرد
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۱
وقت کشی و خراب کردن بازی برای گرفتن یک امتیاز از جانب هر تیمی که باشه خوب نیست، فرقی هم نمی کنه سپــاهان یا پرسپولیس یا یک تیم با سرمربی پرسپولیسی!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر