فهرست
کاستا : می خواهم با اسپانیا ادامه دهم
کاستا : می خواهم با اسپانیا ادامه دهم

کاستا : می خواهم با اسپانیا ادامه دهم

آی اسپورت - دیگو کاستا امیدوار است تا همچنان در رقابت های آتی بخشی از ترکیب تیم ملی اسپانیا باشد. کاستا که جام جهانی نا امید کننده ای را پشت سر گذاشته این روزها انتقادات زیادی را تحمل می کند.

گزینه ی اصلی باشگاه چلسی در فصل نقل و انتقالات در همین رابطه به مارکا گقت: \"  البته که می خواهم با اسپانیا ادامه دهم. من رویای کسب موفقیت هایی را دارم که اسپانیا پیش از آن موفق به کسبشان شده است.

ما از همه معذرت می خواهیم اما زندگی ادامه دارد و باید سرهای خود را بالا نگه داریم. هیچ فردی از پیروزی خسته نمی شود ما کیفیت خود را از دست نداده ایم اما باید قبول کنیم که شیلی از لحاظ فیزیکی از ما بسیار قدرتمند تر بود.\"

اسپانیا در دیداری تمام تشریفاتی در دور آخر مرحله ی گروهی جام جهانی به مصاف استرالیا خواهد رفت. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-19 16:50:54
نظر دهید

۱ نظر
italy
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۳
میدونید فرق کاسیاس با بو فون چیه ؟بوفون واقعا مقدسه اما کاسیاس لقب جعلی مقدس رو به یدک میکشه.قابل توجه کسانی که به کاسیاس میگن کایساس مقدس کاسیاس تنها بازیکن تاریخ جام جهانی بود که یک تنه یک تیم را از دور مسابقات حذف میکرد.یادتون نره در دو مسابقه هر چقدر توپ آمد رو دروازه اش نه بهش نمیگفت.راستی راموس چکار کرد راموسی که میگفتن سال آینده بهترین بازیکن دنیاست به لطف یک گل شانسی تو فینال لیگ قهرمانان.پیکه چی؟ پیکه یک بازی انجام داد و همان بازی را هم گند. زدکاستا چه کار خارق العاده ای انجام داد.فقط قدم میزد.اینه اسپانیا ی بی ریشه.اینه همان اسپانیای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر