فهرست
منصوریان: نبود استقلال و سپاهان را جبران می‌کنیم
منصوریان: نبود استقلال و سپاهان را جبران می‌کنیم

منصوریان: نبود استقلال و سپاهان را جبران می‌کنیم

آی اسپورت- نفت تهران بعد از انتخاب علیرضا منصوریان به جای گل‌حمدی تمرینات خود را بدون سر و صدا آغاز کردده است. گفتگو با منصوریان را درباره برنامه‌های تیمش در روزهای آینده به نقل از ایران ورزشی بخوانید.

وضعیت تمرین تیم نفت چطور است؟

خدا را شکر وضعیت تمرینات تیم ما خیلی خوب است و با اضافه شدن دارستانی مربی بدنساز به کادر فنی تقریبا ترکیب کادرمان کامل شده است. هفتۀ قبل آمادگی برای شروع تمرینات بدنسازی را داشتیم و اکنون هم در هفتۀ اول بدنسازی‌مان هستیم. تمریناتمان خیلی خوب پیش می‌رود به خصوص با امکانات و سخت افزارهایی که باشگاه نفت در اختیار دارد. امکانات تیم واقعا خوب و حرفه‌ای است و من این امکانات را در حد تیم ملی امید دیدم.

چه برنامه‌ای برای تمرینات تیم تا شروع مسابقات لیگ دارید؟

 تا شروع مسابقات، ما در بیستمین روز بدنسازی‌مان یک بازی انجام می‌دهیم. در بیست و هفتمین روز یک بازی دوستانۀ دیگر انجام می‌دهیم که به ترتیب می‌شود 12تیرماه و 19 تیرماه. سپس یک بازی دیگر در 26 تیرماه خواهیم داشت. بعد از آن در روز سی و چهارم و چهلم بدنسازی‌مان بازی سوم و چهارم دوستانه مان را انجام می‌دهیم. هشت روز قبل از شروع مسابقات روال عادی تمرینات را پیگیری می‌کنیم. در جلسه‌ای هم که با هیات امنا، مدیریت باشگاه و مدیر فنی و سرپرست تیم داشتیم درخواست یک اردوی 12 روزه خارج از کشور را ارائه دادم، طوری که در این اردو یک روز رفت، یک روز برگشت و 10 روز تمرین مفید را داشته باشیم و من فکر می‌کنم لازم است که حتما ارتفاع سطح محل اردو از ارتفاع مکان تمرین باشگاه و استادیوم تختی و دستگردی بیشتر باشد.

از تیم سال قبل، چند درصدشان حفظ خواهند شد؟

 به غیر از چهار بازیکنی که از ما جدا شده‌اند (وریا غفوری، رسول نویدکیا، رضا و هادی نوروزی)، تقریبا تمام بازیکنان فصل پیش را حفظ کرده‌ایم و سعی می‌کنیم به هیچ عنوان به استخوانبندی تیممان دست نزنیم و همان روندی را که فصل گذشته داشتیم پیگیری کنیم. اگر هم ریزشی داشته باشیم سعی می‌کنیم بازیکنان جایگزین را از تیم ملی امید انتخاب کنیم.

برای بازیکنانی مثل نوروزی جایگزینی دارید؟

 امسال چهار نفر از بازیکانمان را از دست داده‌ایم، در سالی که در سه جام شرکت خواهیم کرد. با جلسه‌ای که با هیات امنا داشتیم تصمیم بر آن شد که ان‌شاءا... بتوانیم جایگزین‌های خوبی برای آنها بگیریم تا امسال را هم به امید خدا با موفقیت پشت سر بگذاریم.

بزرگترین هدف شما در نفت تهران به‌عنوان سرمربی این تیم چیست؟

 ما امسال یک هدف خیلی سخت داریم و آن این است که بتوانیم اتفاق سال گذشته که کسب سهمیه آسیایی بود را تکرار کنیم. یک نگاه کلی به جام حذفی داریم چون جام حذفی را هم به‌عنوان یک هدف برای کسب سهمیه می‌بینیم. در کنار اینها، امسال ما به‌عنوان یک نماینده از کشورمان در رقابت‌های آسیایی حضور داریم. یک مرحله سخت در پلی‌آف داریم و سعی می‌کنیم با عبور از آن در نبود استقلال و سپاهان نماینده خوبی برای کشور عزیزمان باشیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-19 18:50:05
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۲
شما پاس همدان رو سقوط دادی دسته 1.... قوی ترین تیم امید رو ناکام کردی.... حالا منتظر نتایجت در نفت هستیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر