فهرست
گزارش روزنامه Ole از تیم ایران : کی روش چگونه می خواهد مسی و یارانش را مهار کند ؟
گزارش روزنامه Ole از تیم ایران : کی روش چگونه می خواهد مسی و یارانش را مهار کند ؟

گزارش روزنامه Ole از تیم ایران : کی روش چگونه می خواهد مسی و یارانش را مهار کند ؟

آی اسپورت - تیم ملی کشورمان روز شنبه باید مقابل تیم آرژانتین قرار بگیرد. دیداری که همه منتظر شروع آن هستند. در آرژانتین هم روی این بازی حساب خاصی باز کرده اند چرا که پیروزی آلبی سلسته بر ایران حکم صعود این تیم را امضا خواهد کرد. گزارش روزنامه OLE چاپ بوینس آیرس از آخرین تمرین تیم ایران را اینجا بخوانید :

 ایران خودش را برای مهار مسی و یارانش در روز شنبه آماده می کند . اما چگونه ؟ با دستگاهی که توپ را با سرعت و شدت زیادی پرتاب می کند.

در آخرین تمرین این تیم ؛ علی رضا حقیقی دروازه بان احتمالی ایران مقابل آرژانتین وظیفه مهار این توپ های سریع را داشت. او از این طریق خود را برای مهار شوت های مسی آماده می کند.

با مسی  ، هیگواین و آگرو آرژانتین قوی ترین عناصر هجومی حال حاضر دنیا را در اختیار دارد و ایرانی ها به خوبی از این امر آگاهند و به نوعی نگران چگونگی مهار این بازیکنان در روز بازی هستند.

به همین دلیل کارلوس کیروش مربی سرشناس این تیم ، تمهیدات سختی برای آماده سازی بازیکنان این تیم اندیشیده و روش های مختلف مهار بازیکنان آرژانتین را در تمرینات مرور می کند.

همانطور که در بالا ذکر شد؛ یکی از این روشها استفاده از تکنولوژی روز است. استفاده از ماشینی که توپ را با قدرت و سرعت شوت می کند. به همان قدرت مسی و یارانش.

ایران با هدایت کیروش به یک تیم سوپردفاعی در میان 32 تیم حاضر در جام جهانی شهرت یافته و با سیستم 4-5-1 و تک مهاجمش قوچان نژاد روز شنبه در مقابل آرزانتین قرار خواهد گرفت. به این امید که با بستن تمام فضاها یک امتیاز از این بازی بدست بیاورد.

     
آی اسپورت
2014-06-19 22:33:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر