فهرست
پراندلی : روی درخشش بالوتلی حساب کرده ام / اسپانیا خیلی زود به جمع بزرگان برمی گردد
پراندلی : روی درخشش بالوتلی حساب کرده ام / اسپانیا خیلی زود به جمع بزرگان برمی گردد

پراندلی : روی درخشش بالوتلی حساب کرده ام / اسپانیا خیلی زود به جمع بزرگان برمی گردد

آی اسپورت - ایتالیا فردا در دیداری بسیار حساس به مصاف کاستاریکا خواهد رفت تا با شکست این تیم صعود خود را به دور بعد حتمی کند. با شکسات امشب انگلستان مقابل اروگوئه حالا سرنوشت این تیم به نتایج ایتالیا بستگی دارد.

چزاره پراندلی در نشست خبری قبل از این دیدار گفت :\" نمی‌خواهم درباره حذف اسپانیا حرف بزنم اما مطمئنم که آنها در دو ماه آینده دوباره به یکی از قوی‌ترین تیم‌های دنیا تبدیل خواهند شد. شاید آنها بهای پشت سر گذاشتن فصلی پر استرس در فینال لیگ قهرمانان اروپا را پرداخته‌اند.\"

وی ادامه داد:\" در این چهار سال بالوتلی در لحظات خاص؛سلاح تیم ما بوده است. مسئله مهم این است که او روی مسابقات جام‌جهانی تمرکز کرده است و همان کاری را که در مسابقه قبلی انجام داده، مقابل کاستاریکا انجام خواهد داد. بالوتلی یکی از 23 بازیکن ماست که می‌تواند مهم و تعیین کننده باشد اما او باید مثل مسابقه قبل شرایط خودش را کنترل کند.\"

چزاره پرندلی مطمئن است که ایتالیا برای دیدار مقابل کاستاریکا در رقابت‌های جام ‌جهانی آماده است. انتظار می‌رود که دیدار فردا شب دو تیم در گروه D در گرما و رطوبت هوا برگزار شود و سرمربی آتزوری در این باره گفت:\" کار بر روی این ورزشگاه تمام شده و ورزشگاه بسیار زیبایی است. می‌دانستیم که با چنین دمای هوا و رطوبتی مواجه خواهیم شد.\"

وی ادامه داد: \"هیچ توجیهی نداریم و آب و هوا دیگر ما را نگران نمی‌کند. این تیم‌ها هستند که ما را نگران می‌کنند. تیم‌های آمریکای جنوبی که در مقایسه با اروپایی‌ها فوتبال هجومی تری را به نمایش گذاشته‌اند. باید رنج بکشیم و فردا باید شیوه بازی خود را بیشتر تحمیل کنیم.\"

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا در انتها گفت :\" امروز تمرین کردیم و در ساعت 13 و 20 دقیقه دمای هوا 29 درجه سانتیگراد بود و 57 درصد رطوبت داشت. چند دقیقه بعد دمای هوا تقریبا 40 درجه بود و رطوبت به 70 درصد افزایش یافت.\"

     
آی اسپورت
2014-06-20 01:53:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر