فهرست
هاجسون: با این شکست نابود شدیم
هاجسون: با این شکست نابود شدیم

هاجسون: با این شکست نابود شدیم

آی اسپورت- روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس، تایید کرد که شکست 2-1 مقابل اروگوئه، که تیمش را در آستانه حذف از جام جهانی قرار دارد، او را بسیار ناراحت کرده است.

لوئیس سوارس در این دیدار هر دو گل اروگوئه را به ثمر رساند و تک گل وین رونی، نتوانست مانع از شکست سه شیرها شود.

انگلسی ها که در دیدار ابتدایی به ایتالیا باخته بودند، اکنون برای ماندن در رقابت ها به یک معجزه نیاز دارند.

او به خبرنگاران گفت:\" ما ناراحتیم. بسیار زیاد. ما نابود شدیم. ما اطمینان داشتیم که می توانیم از این دیدار یک نتیجه خوب بگیریم و تلاش زیادی کردیم تا گلی که در نیمه اول خوردیم را جبران کنیم. ما اطمینان داشتیم که می توانیم پیروز شویم یا حداقل یک مساوی بگیریم.

به همین دلیل، دریافت گل دوم، یک ضربه باورنکردنی بود. واقعا نمی دانم حالا چه بگویم. این گلی بود که ما انتظار نداشتیم دریافت کنیم. ما برای دقایق زیادی از بازی خط حمله اروگوئه را به خوبی مهار کردیم. فکرمی کنم به اندازه کافی تلاش کردیم که یک مساوی بگیریم اما این اتفاق رخ نداد.\"

هاجسون تایید کرد که عدم توفیق مهاجمان تیمش در استفاده موقعیت ها، زمینه حذف زودهنگام آنها را فراهم کرد.

\"  گل اول سوارس فوق العاده بود؛ ارسال کاوانی و یک ضربه سر خوب. روی گل دوم، او کمی خوش شانس بود که در آن موقعیت قرار گرفت. ما می دانستیم که چکار باید انجام بدهیم.

بعد از 5 دقیقه ابتدایی نیمه دوم، آنها اصلا نزدیک دروازه ما نشدند و در مقابل، ما کاملا نزدیک دروازه آنها بودیم. اما ما در هر دو بازی، به اندازه کافی نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-20 02:38:49
نظر دهید
۱ نظر
arash
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۳۳
لزومی نداشت سوارز رو بگیرید ، یکی اگه جرارد رو میگرفت بازی 1-1 تموم میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر