فهرست
با علیرضا حقیقی مقابل کیک ماشین؛ شوت می‌گیرم پس هستم
با علیرضا حقیقی مقابل کیک ماشین؛ شوت می‌گیرم پس هستم

با علیرضا حقیقی مقابل کیک ماشین؛ شوت می‌گیرم پس هستم

آی اسپورت- ایستادن مقابل یکی از بهترین خطوط حمله جهان کار ساده‌ای نیست. اما روز موعود برای ایران نزدیک است و خط دفاعی و دروازه‌بان بلندقامت تیم ملی باید مقابل دی ماریا، آگه‌رو، ایگوایین و مسی قرار بگیرند. چهار ستاره آبی و سفید رنگ که در بلوهوریزنته تبرهای خود را تیز کرده‌اند.

ایران که یکی از تیم‌هایی است که عنوان کلین‌شیت کنار اسمش تیک خورده بعد از مقاومت مقابل نیجریه این بار کار سخت‌تری دارد. اگرچه اعتماد به نفس در جمع سفیدپوشان بالاتر از زمان پیش از مسابقه با عقاب‌های آفریقاست. آنها در دروازه علیرضا حقیقی را دارند. گلر نه‌چندان باتجربه‌ای که ناگهان محبوب قلوب بانوان طرفدار فوتبال در سراسر جهان شده است. حقیقی با سابقه بازی در تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس، نزدیک به یک دهه است در فوتبال ایران حضور دارد و قهرمانی در لیگ و جام حذفی را تجربه کرده اما اگر سال گذشته کسی می‌گفت او در جام جهانی دروازه‌بان اول ایران خواهد بود مایه تمسخر دیگران را فراهم می‌کرد. با این حال او فعلا یک نود دقیقه موفق را در کارنامه دارد؛ جلوتر از دو رقیب نامی‌ترش.

حقیقی که دیروز به همراه سایر بازیکنان اصلی تیم به تمرین مشغول بود، بیشتر وقت خود را صرف کار با \"کیک ماشین\" کرد. دستگاهی که دن گاسپار مربی گلرهای تیم ملی بی‌وقفه داخل آن توپ می‌اندازد تا از دهانه آن توپ‌هایی با قدرت و سرعت و پیچ و تاب بیشتر بیرون بیاید و سطح آمادگی گلرها بالاتر برود. او که در بازی آرژانتین باید با آمادگی صد درصد به زمین برود، قطعا بیش از مسابقه نیجریه مورد آزمایش قرار می‌گیرد. هرچه باشد، آلبی سلسته، مدل‌های بالاتر و بی‌مهار همین کیک ماشین را در ترکیب خود دارد!

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-20 05:40:51
نظر دهید
۱ نظر
milad
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۲
خیلی با کیفیت و مطمئن بود ایشالا فرمش رو حفظ کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر