فهرست
لذت بردن از جنگ با مسی؛ فرصت را از دست نده شاهزاده
لذت بردن از جنگ با مسی؛ فرصت را از دست نده شاهزاده

لذت بردن از جنگ با مسی؛ فرصت را از دست نده شاهزاده

آی اسپورت- احساس همه چیزی است که در قلب هواداران تیم ملی فوتبال ایران با هر تپش به همه بدن منتقل می‌شود. ایرانی‌ها ۴۸ساعت تا بزرگ‌ترین بازی تاریخ فوتبال‌شان، مقابل آرژانتین فاصله دارند و حالا هیچکس نیست که موضوع مهم زندگی‌اش رویارویی با لیونل مسی نباشد.
ایران، تیم ناشناخته جام جهانی 2014 است که البته فردا دیگر هیچ چیزی برای پنهان کردن نخواهد داشت. بازیکنان این تیم روز شنبه، نود دقیقه‌ای در پیش دارند که باید نهایت استعداد و بزرگی خود را در آن به نمایش بگذارند. اوج استعدادشان را و هر آنچه که در این چند ماه از سرمربی‌شان کارلوس کی‌روش آموخته‌اند. مربی‌ای که امروز در آخرین تمرین تیم در سائوپائولو به بازیکنان گفت که فرصت رویارویی با لیونل مسی را از دست ندهند.
تیم ملی که در روزهای قرعه‌کشی جام جهانی به‌عنوان یک حریف ساده مورد ارزیابی قرار گرفته بود بعد از مساوی مقابل تیم قدرتمند نیجریه این شانس را دارد که تا آخرین روز جام در جدول بماند. آن هم در جامی که اسپانیا و انگلیس آن را وداع گفته‌اند. این‌ها نتایجی امیدبخش برای بازیکنان ایران است که می‌خواهند تیم شگفتی‌ساز تورنمنت باشد و برای آن‌ها یک امتیاز از بازی آرژانتین هم کافی است.
کی‌روش به بازیکنان گفته است آرژانتین یکی از بهترین تیم‌های دنیاست و جمعی از بهترین ستاره‌های جهان را در اختیار دارد پس باید از این فرصت لذت برد. کی‌روش می‌گوید: مسی بهترین بازیکن این کره خاکی است و بازیکنان ایران که قرار است شنبه مقابل او بازی کنند باید بعدها برای نوه‌هایشان داستان جالبی از رویارویی با این \"بهترین\" تعریف کنند.
آخرین بازی که ایران مقابل یک تیم آمریکای جنوبی به میدان رفته است، در ابوظبی بود که این تیم با هدایت افشین قطبی 3-0 مغلوب برزیل شد. اگرچه ایران شروع خوبی در آن بازی داشت و در ثانیه‌های اولیه دروازه برزیل را باز کرد اما داور گل را به اشتباه مردود اعلام کرد تا ایران با گل آلوس از برزیل عقب بیفتد و بعد بازی را به طلایی‌ها ببازد. آن تیم با بازیکنان باتجربه‌تر و مربی‌ای بزرگ‌تر تبدیل به حریفی سخت‌تر شده است اگرچه این احتمال هم وجود دارد که آرژانتین با توجه به اختلاف سطحش با ایران کار را خیلی زود تمام کند. با این حال به نظر کی‌روش بازیکنان از این فرصت استفاده می‌کنند. شاید به این دلیل که مشخص نیست کی دوباره این موقعیت مهیا شود و ایران کی به جام صعود کند و کی با آرژانتین همگروه بشود.
موفق باشید بچه‌ها...

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-20 05:59:41
نظر دهید

۲ نظر
ss
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۹
بابا انگلیس هنوز حذف نشده!!!!!!!!!!!!!!!
سیاورشن
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۸
یک صفر و نه سه هیچ...شماها جنس خوب سراغ دارین؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر