فهرست
گزارش روز: تغییر رفتار انگلیسی ها با رضا / قوچان نژاد، محبوب هواداران چارلتون
گزارش روز: تغییر رفتار انگلیسی ها با رضا / قوچان نژاد، محبوب هواداران چارلتون

گزارش روز: تغییر رفتار انگلیسی ها با رضا / قوچان نژاد، محبوب هواداران چارلتون

آی اسپورت - آدم می ماند به این انگلیسی ها چه بگوید. نه به آن که کمتر از یکی دو ماه قبل تعدادی از طرفداران باشگاه چارلتون انگلیس، در صفحه فیس بوک این تیم، رضا را یک مهاجم خیلی معمولی دانستند که تنها ایرانی ها او را بزرگ کرده اند و نه به حالا که صفحه فیس بوک ، توئیتر و اینستاگرام باشگاه چارلتون، از عکس های رضا پر شده. اگر به صفحه فیس بوک این باشگاه انگلیسی سر بزنید، متوجه می شوید که کاور فوتوی این صفحه، عکس رضا و آرزوی موفقیت چارلتون برای گوچی در جام جهانی است ضمن آنکه از ساعاتی مانده به بازی تیم ملی مقابل نیجریه تا همین دیروز، بیشتر مطالب صفحه فیس بوک چارلتون مربوط به بازی رضا جلوی نیجریه و اظهارات او در مورد این بازی است. اگر انتقاد یکی دو کاربر انگلیسی از بازی گوچی را فاکتور بگیریم، بقیه از بازی رضا راضی بوده اند. گویا علاقه هواداران چارلتون به پیگیری بازی قوچان نژاد به گوش مهاجم تیم ملی هم رسیده چرا که او در پیغامی که در صفحه فیس بوک این باشگاه منتشر شده از تمام هواداران چارلتون تشکر کرده است. رضا نوشته: \" می خواهم از تمام طرفداران به خاطر حمایتی که از من کردند تشکر کنم. دوست داشتم از هر نفر به صورت مجزا تشکر کنم اما می دانید که این امکان پذیر نیست. باز هم از تمام دوستانم در چارلتون و هواداران تیم ممنونم\"
نوشته رضا طبیعتا بدون جواب باقی نمانده و انواع و اقسام پیغام های محبت آمیز برای مهاجم تیم ملی فرستاده شده که جالب ترینشان مربوط به یک کاربر انگلیسی به نام بردی جان کوگان است. او خطاب به کاربران فارسی صفحه فیس بوک چارلتون نوشته:\" اینکه می گوید هواداران چارلتون، رضا را دوست ندارند درست نیست. مشکل گوچی این است که زمان کافی برای هماهنگی با لیگ انگلیس را نداشت. به نظرم او فصل بعد گلهای بیشتری برای تیممان می زند و طبیعتا محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد. به این نکته هم توجه کنید که یکسری از کامنتهایی که در صفحه فیس بوک منتشر می شود، تنها نظر شخصی چند نفر است و نباید تصور کرد که تمام هواداران چارلتون از رضا خوششان نمی آید\" گویا خود انگلیسی ها هم متوجه شده اند که رفتارشان با رضا خوب نبوده و در بقیه پیغام های کاربران انگلیسی می توان این نکته را دید که آنها امیدوارند گوچی فصل آینده هم برای تیمشان بازی کند
اینجا خارجی نداریم؟
اما به یک نکته جالی دیگر هم اشاره کنیم. تعداد کاربران ایرانی صفحه فیس بوک چارلتون آنقدر زیاد است که هر کسی به این صفحه سر می زند فکر می کند وارد یک پیج فارسی شده چرا که بیشتر از متن های انگلیسی، نوشته های فارسی می بیند.

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-20 09:52:21
نظر دهید
۶ نظر
حورا
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
رضا قوچان نژاد رو دوست دارم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوست دارم باهاش ازدواج کنم
حورا
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
بگین لطفا زن داره یا نه
رها قوچان نژاد
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۰
رضا جون عاشقتم یه تار موتو با دنیا عوض نمی کنم
رها قوچان نژاد
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۵
رضا جونم عاشقتم کاش هنوز تو تیم ملی بودی هرشب عکس هاتو نگاه می کنم مگه نه بچه ها
-
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳، ۱۶:۲۹
خیلی گلیخلیباحالیلنگهنراری
میثم
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳، ۰۳:۲۶
خیلی گلی رضا جون قربونت میثم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر