فهرست
چهره ویژه : مازیوتی، مردی که تیم ملی را قلدر کرده
چهره ویژه : مازیوتی، مردی که تیم ملی را قلدر کرده

چهره ویژه : مازیوتی، مردی که تیم ملی را قلدر کرده

آی اسپورت - میزان دوندگی تیم ملی در بازی مقابل نیجریه و آمادگی بدنی بالای بازیکنان ایران در این بازی، سوژه جالبی برای رودریگو فابر خبرنگار سایت گلوبوی برزیل محسوب می شود.

او دلیل این قضیه را حضور برونو مازیونی در کادر فنی تیم ملی می داند. مربی آمادگی جسمانی باشگاه کورینتیانش، مدتی است که به کی روش در آماده کردن بازیکنان برای جام جهانی کمک می کند.

مازیوتی از کمپ تیم ملی در افریقای جنوبی، در کنار این تیم بوده و کاری کرده که ایرانی ها دوندگی بیشتری نسبت به نیجریه در بازی اول داشته باشند و به خاطر تمریتات او بود که مهرداد پولادی، بعد از توماس مولر، بهترین بازیکن دیدارهای اول جام جهانی به لحاط عملکرد شده است.

بر خلاف دوره های قبلی که تیم ملی قبل از جام جهانی یا در زمان برگزاری این مسابقات، مصدوم می داد، این بار هیچ خبری از مصدومیت شاگردان کی روش نیست چرا که مازیوتی توانسته قدرت بدنی بازیکنان را به طور محسوسی افزایش دهد.

این تنها کار خدمت مازیوتی به تیم ملی نبوده و او توانسته با تمریناتی که برای هاشم بیگ زاده در نظر گرفت، مدافع چپ تیم ملی را که در بازی دوستانه مقابل مونته نگرو، مصدوم شده بود، به جام جهانی برساند.


  ۴  
آی اسپورت
2014-06-20 11:08:07
نظر دهید

۴ نظر
ممد اصفهان
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۲
دمش گرم
پارسی
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۹
قابل توجه گروهبان قندلی و علی لابی و یایر مربیان درپیتی داخلی.
حیف از یک ریال که به شما بدن .
ابولفضل
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۸
دمت گرم مازی جون
-
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۳
برزیلی ها در این زمینه افراد زبده زیاد دارن، بهترین گزینه هم استاد بسیار ارجمند و رءیس بخش آموزش فدراسیون جهانی پرورش اندام پروفسور ماءوریشو هست. امیدوارم بتونیم از وجودشون استفاده کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر