فهرست
پیش بازی ایتالیا - کاستاریکا؛معادلات پیچیده ی گروه مرگ
پیش بازی ایتالیا - کاستاریکا؛معادلات پیچیده ی گروه مرگ

پیش بازی ایتالیا - کاستاریکا؛معادلات پیچیده ی گروه مرگ

آی اسپورت - شکست دیشب انگلیس برابر اروگوئه معادلات گروه مرگ جام جهانی برزیل را از قبل نیز پیچیده تر کرده است.

ایتالیا و کاستاریکا در حالی امروز برابر یکدیگر صف آرایی می کنند که پیروزی هر یک از این دو تیم نیز نمی تواند به طور 100 درصد صعودشان به مرحله ی یک هشتم نهایی را قطعی کند.

ایتالیا؛ ملکه و سوپر ماریو

بالوتلی اعتقاد دارد که اگر تیمش بتواند کاستاریکا را شکست دهد ملکه ی انگلیس باید گونه ی او را ببوسد!! البته کار ایتالیا در برابر کاستاریکا نباید خیلی راحت باشد چرا که حریفشان به خوبی کیفیت خود را در بازی قبل آشکار کرده است. با این حال پراندلی و تیمش آرامش خوبی پس از پیروزی شیرین برابر انگلیس دارند. بوفون به احتمال فراوان امروز نیز جای خود را به سیرگیو خواهد داد.

بسیاری عقیده دارند که پراندلی امروز از بازیکنان سرعتی تر خود همچون اینسینیه و چرچی بهره ی بیشتری خواهد برد چرا که دفاع کاستاریکا بسیار فشرده عمل می کند . بالوتلی همچنان انتخاب اول پراندلی برای قرار گرفتن در نوک خط حمله خواهد بود. با توجه به عملکرد دفاعی خوب ایتالیا برابر انگلیس باید دید آیا پراندلی تغییری را در این خط انجام می دهد یا خیر. بسیاری عقیده دارند که کیلینی باید به مرکز خط دفاعی ایتالیا بازگردد.

کاستاریکا؛ به دنبال ادامه ی شگفتی

پیروزی خیره کننده ی کاستاریکا مقابل اروگوئه بزرگ ترین شگفتی دور اول رقابت ها بوده است و آن ها اکنون به دنبال خلق شگفتی عظیم تری هستند. کاستاریکایی ها به خوبی می دانند که اگر رویای صعود از این گروه را در سر دارند، نباید مغلوب ایتالیا شوند.

کمپل همچنان مهم ترین امید گلزنی کاستاریکا خواهد بود و آن ها به حرکات امثال رویز نیز از کناره ها بسیار امیدوار هستند. 

هر نتیجه ای در دیدار امشب دو تیم رخ دهد، هیچ گره ای از گروه مرگ رقابت ها باز نخواهد شد و در صورتی که کاستاریکا شکست بخورد، هر 4 تیم در روز پایانی شانس صعود به دور بعد را خواهند داشت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-20 11:39:48
نظر دهید

۱ نظر
پدرام
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۱
لطفا دقت کنید اگه کاستاریکا بازی رو ببره 100 درصد صعود میکنه چون ایتالیا و ارگویه روز پایانی با هم بازی دارن و نمیشه که هر دو تیم 3 امتیازو بگیرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر