فهرست
پیش بازی فرانسه - سوییس؛ خروس ها مقابل سد هیتسفلد
پیش بازی فرانسه - سوییس؛ خروس ها مقابل سد هیتسفلد

پیش بازی فرانسه - سوییس؛ خروس ها مقابل سد هیتسفلد

آی اسپورت - دو تیم پیروز دور اول این بار برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. پیروزی هر یک از دو تیم در این دیدار می تواند تا حد زیادی صعودشان به مرحله ی یک هشتم پایانی را قطعی کند. شاگردان هیتسفلد اما به یک مساوی نیز راضی خواهند بود چرا که در روز آخر بازی نسبتا آسانی را برابر هندوراس پیش رو خواهند داشت.


فرانسه؛ روزهای آرامش بخش

تیم دشان تمام حواشی جام جهانی 2010 را به فراموشی سپرده و با انگیزه های زیادی راهی برزیل شده است. عملکرد آن ها در دیدار نخست مقابل هندوراس قابل قبول بود. آمادگی کریم بنزما شاید مهم ترین نکته ی مثبت تیم دشان باشد. گریزمان و پوگبا نیز بدون شک جوانانی هستند که می توانند برگ برنده ی خروس ها در ادامه ی راه پر فراز و نشیب جام جهانی باشند.

کابای مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و آماده خواهد بود تا بار دیگر در کنار ماتویدی و پوگبا در خط میانی فرانسه قرار گیرد. والبوئنا نیز به احتمال فراوان بار دیگر در کنار بنزما و گریزمان، 3 مرد تهاجمی خط آتش فرانسه را تشکیل خواهند داد.

دشان با توجه به دیدار سخت روز آخر برابر اکوادور، تنها به کسب هر 3 امتیاز مقابل سوییس فکر خواهد کرد تا خیال تیمش را در روز پایانی آسوده کند.

سوییس؛ برگ برنده ای به نام هیتسفلد

تجربه ی هیتسفلد بدون شک مهم ترین نکته ی تیم ملی سوییس محسوب می شود. همین تجربه بود که توانست آن ها را در ثانیه های پایانی مصاف مقابل اکوادور برنده از زمین خارج کند.

لیختشتاینر، شکیری، ایلنر و بهرامی همچنان 4 مهره ی تاثیر گذار سوییس خواهند بود که بار دیگر در تکیب اصلی این تیم مقابل فرانسه به میدان خواهند رفت. بازی جنگنده و خستگی ناپذیر سوییسی ها می تواند در دیدار مقابل شاگردان دشان نیز راه گشا باشد.

هیتسفلد به خوبی می داند که کسب یک نتیجه ی مساوی هم برای تیمش مقابل فرانسه فوق العاده خواهد بود و می تواند کار آن ها را برای صعود در روز پایانی راحت تر کند. 

     
آی اسپورت
2014-06-20 11:56:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر