فهرست
دعوت برانکو به کمیته اخلاق؛ دردسر «اوکراینی»‌
دعوت برانکو به کمیته اخلاق؛ دردسر «اوکراینی»‌

دعوت برانکو به کمیته اخلاق؛ دردسر «اوکراینی»‌

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ امروز خبردار شد که به کمیته اخلاق احضار شده است. او خودش از دلیل احضارش به کمیته اخلاق بی خبر بود. اما گمانه‌زنی‌ها به دو ماجرا محدود می‌شد. اولی ماجرای دو بازیکن اوکراینی که سال گذشته به پرسپولیس پیوستند و بدون اینکه علمکرد قابل دفاعی در این تیم داشته باشند در اواسط فصل از این تیم رفتند. مساله دوم مصاحبه اخیر برانکو بود که در آن گفته بود اوسیانو کروز دستیار کارلوس کی‌روش را نمی‌شناسد!‌ اما حالا مشخص شده که ماجرا به همان دو بازیکن اوکراینی مربوط است. این مساله را حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس تائید کرده اما به جای «احضار» از لفظ «دعوت» استفاده کرده است.

ولادیمیر پریموف و اولکسی پل یانسکی دو بازیکن اوکراینی بودند که سال گذشته و بعد از اردوی پرسپولیس در اوکراین به این تیم پیوستند. پریموف که مهاجم بود بیشتر فرصت بازی پیدا می‌کرد اما نتوانست انتظارها را برآورده کند. پل یانسکی وضعیت بدتری داشت و برانکو فقط در وضعیت‌های بغرنج ناچار می‌‌شد از او استفاده کند. مساله مهم قیمت بالای این دو بازیکن بود که هزینه‌‌ای میلیاردی روی دست باشگاه پرسپولیس گذاشت.

چیزی که کمیته اخلاق روی آن دست گذاشته «نحوه جذب» این دو بازیکن است. برنامه 90 چند ماه پیش گزارش افشاگرانه‌ای در این باره پخش کرد که تردیدها را درباره جذب این دو نفر از کانال‌های درست تقویت می‌کرد! هر چند از همان موقع علی اکبر طاهری مدیر عامل وقت باشگاه پرسپولیس این شبهه‌ها را رد می‌کرد.

برانکو امروز در این باره گفت: «حق من است که بگویم چه کسی بازی کند، چه کسی بازی نکند. بازیکنی که در لیگ اوکراین بازی کرده، نمی‌تواند بازیکن بی‌کیفیتی برای لیگ ایران باشد.» او چند ماه پیش هم گفته بود فرصت چندانی برای جذب بازیکن نداشته و به همین دلیل مجبور شده همین دو نفر را به کادر بازیکنان تیمش اضافه کند.

اما بشنوید از وضعیت این روزهای دو بازیکن اوکراینی. پریموف بعد از جدایی از پرسپولیس به تیم اولکساندریای اوکراین رفت. در یک نیم فصل 7 بازی برای تیم انجام داد و موفق به گلزنی نشد. اما بعدا به تیم الیمپیک دونتسک رفت و در 8 بازی 3 گل برای این تیم زد. پل یانسکی اما بعد از جدایی از پرسپولیس بیرون مانده و موفق نشده تیمی برای خودش پیدا کند.

۱۶۲ ۱۴  
آی اسپورت
2018-02-03 17:30:00
نظر دهید

۱۴ نظر
احمد
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
آخه به کمیته اخلاق چه ربطی داره..
چرا همه فوتبال ما شده به برنامه تلویزیونی که هر مزخرفی میگه بر اساسش تصمیم میگیرن..
ما ۱۶ تیم تو لیگ برتر داریم. مربیه کدوم تیم به غیر از برانکو واسه یارگیری دعوت شده به کمیته اخلاق؟!!!!
وحید
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
هر کاری برای به حاشیه بردن پرسپولیس می کنن . اگه مردین تو زمین حقتونو بگیرید نه با بازی کثیف فردوسی پور و فدراسیون و کمیته ضد اخلاق
حمود
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
گیرم که مدیریت اینرو اورده باشه تو چرا تایید کردی؟ چند درصد؟
علیرضا
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
بحث دلالی مطرح هستش که رفته کمیته اخلاق.
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
هاهاهاهاها اتفاقا اشتباه میکنید . دلیلش دقیقا همونه که گفته کروز رو نمیشناسه و اینکه خیلی تیم قوی ای ساخته . کل دنیا بدونید با پرسپولیس در بیفتید دهنتون سرویسه . چون با مردم نمیتونید در بیفتید و این تیم مردمی ترین تیم ایرانه . نه کیسه ی حکومتیه نه سوراختور سپاهیه نه زردالوی مافیاییه . پرسپولیس و برانو خار بزرگ توی چشم همتونه . راه در رو هم ندارید . هروقتم بخواین از بیرون کرم بریزید مثل پارسال پیارسال پولامونو بدزدید خرج کیسه کنید خدا یکی مثل حسین هدایتی رو برامون میفرسته که خودش جدا گونه به بازیکنامون پول میده تا بی سر و صدا قراردادشونو ببندن و باز جرتون بدن . حالا هی این کمیته دعوت کنید هی اون کمیته .
تا زنده اید دنیا همینه ، انقد باید از پایین گردنتونو بگیرید بالا تا سرورتونو ببینید که سرطان گردن میگیرید . زنده باد برانکو زنده باد پرسپولیس زنده باد هواداراش خصوصا هوادارای خاصش مثل هدایتی که اجازه نمیدن تیم بیفته حتی اگه از خودی و غیر خودی ناسزا بشنون. حالا برید همتون از حرص و عقده بمیرید و قهرمانی پرسپولیس همیشه قهرمانو ببینید. خدایا شکرت واسه پرسپولیسی بودنم.
عمو عموری
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
اینکه با دلالی و پورسانت و زیرمیزی برخورد بشه یه چیزه و اینکه عامدانه مسیر پرونده رو به بیراهه کج کنن و اخرش برسه به "کی بود کی بود من نبودم" یه چیز دیگس.
باشگاه مدیرعامل داره، مسوول نقل و انتقال داره، اون وقت گیر دادن به اخرین حلقه. همون روشی که با دزدها و اختلاس گرها برخورد میشه و اخرش دربون بانک مجرم شناخته میشه
علی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۰
فردوسی پور و تکلهای پی در پی جفت پا از پشت روی ساقهای پرسپولیس. شکر خدا همه داورهای رسانه ای گوش به فرمانش هم به خط. و البته که اشتباهات داوری جزیی از بازیه جانِ قوم و خویش یه نفر
عارفabadan
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۵
آهای کسایی که تو فدراسیون فوتبال دارین دست و پا میزنین که پرسپولیس رو به حاشیه ببرین خجالت بکشین دست از این کارا بردارین حربه داوریها علیه پرسپولیس کافی نبود! امروز داور بازی فولاد و صنعت نفت افتضاح بود اخراج بازیکن نفت با اینکه هیچ برخوردی با بازیکن فولاد نداشت بعدش هم پنالتی مسخره ای که برای فولاد گرفت داور هر کاری کرد فولاد به پرسپولیس نزدیکتر بشه چون دید بعد از اخراج بازم فولاد نتونست گل بزنه یه پنالتی واسشون گرفت به نظرتون این داور از بالا توصیه نشده بود! مگه صنعت نفت چه گناهی کرده قربانی بازیهای کثیف فدراسیون شده اون از بازی با کیسه اینم با فولاد . همه این کارا بخاطر اینه که پرسپولیس جام قهرمانی متوالی خودش رو در سال ۹۶ بالای سر نبره به هر حال سوزش زیادی داره هر جور شده باید جلوش گرفته بشه کاری از دست ما برنمیاد فقط میخوام خدا جواب این کثافت کاریا رو بده . چوب خدا صدا نداره
Amin
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
کیروشی پور و کمیته اخلاق جرات ندارن به پرونده مفت خوری مگویان بپردازن چون پای ژن خوب در میانه
عمر الخریبین السوری
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
دوپینگی کسی بود که خوابید و دیگه صبح رو ندید.
ناصر
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
.....
۵
کیسه و لنگ آفتابه نماد استقلاله
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
اسطوره دودیتون هم از بس کشید سرطان ریه گرفت و مرد،یه وقت فکر نکنید منظورم ناصر حجازیه
AVA-86
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
بهتره توی این حکم میزدن احضار بابت سوزش صدرنشینی مقتدرانه پرسپولیس تا این دلایل مسخره
خشایار
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۳۸
دلال
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر