فهرست
لایک روز؛ انصاری پرسپولیس را تنها نگذاشت
لایک روز؛ انصاری پرسپولیس را تنها نگذاشت

لایک روز؛ انصاری پرسپولیس را تنها نگذاشت

آی اسپورت - سرخپوشان در شرایطی به استقبال فصل آینده خواهند رفت که همچنان از نقل و انتقالات محروم‌اند. هرچند که مسئولان پرسپولیس همچنان منتظر اعلام رای نهایی فیفا هستند و امیدوارند که محرومیت سرخپوشان بخشیده شود اما از شواهد امر چنین بر می‌آید که بعید است در فرصت باقیمانده فیفا پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را باز کند. به نظر می‌رسد که سرخپوشان باید خودشان را برای نیم‌فصلی سخت آماده کنند.

در این شرایط باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته توانسته مهدی شیری و مهدی شریفی را جذب کند و قرارداد شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا و امید عالیشاه هم تمدید شده است. این در حالی است که فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و صادق محرمی هم از جمع سرخپوشان جدا شده‌اند. تعدادی از بازیکنان پرسپولیس به پیشنهادهای خارجی خود پاسخ مثبت داده‌اند و تعداد دیگری هم با مطرح کردن این پیشنهادها باشگاه را تحت فشار گذاشته‌اند تا برای حفظ آنها سر کیسه را بیشتر از قبل شل کند. اما در این بین متفاوت‌ترین عملکرد را محمد انصاری داشت. مدافع خوش‌اخلاق سرخپوشان در 3فصل گذشته توانست راه پیشرفت را به سرعت طی کند و حتی به تیم ملی هم برسد هرچند که در نهایت نتوانست در فهرست نهایی جام جهانی باشد. با این حال انصاری در دو فصل گذشته پیشنهادهای بسیار خوبی از خارج کشور داشت که هر بار بازی کردن در پرسپولیس را به این پیشنهادها ترجیح داد. انصاری در این فصل هم با چند پیشنهاد خوب خارجی روبه‌رو شده اما اعلام کرد که به‌خاطر شرایط پرسپولیس و محرومیت تیم از نقل‌وانتقالات این پیشنهادها را رد خواهد کرد. البته هنوز رای فیفا اعلام نشده و مشخص نیست در صورت بخشیده شدن پرسپولیس انصاری چه تصمیمی خواهد گرفت. اما اگر پرسپولیس با محرومیت مواجه نمی‌شد انصاری حالا می‌توانست لژیونر شدن را امتحان کند.

۲۱ ۴  
آی اسپورت
2018-06-13 19:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مارال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۳
ایول حاجی انصاری
فرهاد
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۱۱
1 روز به جام جهانی مانده شما هنوز درگیر چالش وفاداری هستید باور کنید روانی هستید
۳
حرف حساب
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۵۰
انشالله درد و بلای حاج محمد بخوره تو سر بیمعرفتهایی مثل احمد زاده محرمی و کامیابی نیا! ای کاش این جوانان عشق فضای مجازی امثال انصاری رو الگوی خودشون میذاشتند نه طارمی و رامین و ...!
۳
خسته
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۴۰
آفرین.
اسم این رو غیرت و تعصب نمیشه گذاشت.
بگیم شرافت به خرج داد بهتره به نظرم.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر