فهرست
نگاه شخصی منصوریان؛ پرسپولیس مهم‌تر از الوصل
نگاه شخصی منصوریان؛ پرسپولیس مهم‌تر از الوصل

نگاه شخصی منصوریان؛ پرسپولیس مهم‌تر از الوصل

آی اسپورت – ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته و خود را از رده‌های پایین جدول لیگ برتر به نیمه بالایی آن رسانده است. شاگردان منصوریان علاوه بر این، به شکلی غیرمنتظره در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی گرفته و صدرنشین گروه خود است. ذوب‌آهن به قدری پیشرفت کرده و به چنان سطحی از اعتماد به نفس رسیده که منصوریان در بازی آخر تیمش مقابل پیکان به ۸بازیکن اصلی خود استراحت داد و با همین شرایط پیکان را در تهران شکست داد. در نگاه اول به نظر می‌رسید منصوریان برای بازی برگشت مقابل الوصل در لیگ قهرمانان به مهره‌های کلیدی خود استراحت داده اما او در نشست خبری بعد از بازی با پیکان مدعی شد که در بازی با الوصل هم به این مهره‌ها استراحت خواهد داد. به این ترتیب مشخص می‌شود که برای او بازی مقابل پرسپولیس بسیار مهم‌تر از بازی با الوصل در لیگ قهرمانان آسیاست. اما چرا؟

بازی مقابل پرسپولیس یا استقلال در هر مقطعی، برای هر تیم و مربی دیگری یک بازی خاص و حیثیتی است و قطعا برای منصوریان هم همینطور است اما به جز این، بازی برابر پرسپولیس به دلایل دیگری هم برای منصوریان مهم است، به خصوص بازی روز سه‌شنبه! منصوریان پیش از این مقابل برانکو نتایج خوبی گرفته و به نوعی گربه‌سیاه او محسوب می‌شود. او یک بار در نفت و در شرایطی که به نظر می‌رسید تیمش به پرسپولیس خواهد باخت، مقابل این تیم با نتیجه ۲-۰ پیروز شد و همین نتیجه در نهایت قهرمانی لیگ پانزدهم را از پرسپولیس گرفت. یکی از دلایلی که باعث شد منصوریان مدتی بعد سرمربی استقلال شود، افزایش محبوبیت او بین هواداران استقلال به واسطه کسب همین پیروزی غیرمنتظره مقابل پرسپولیس بود.

منصوریان در اولین فصل سرمربیگری دراستقلال هم نتایج خوبی مقابل برانکو و پرسپولیس گرفت. او در بدترین شرایط استقلال، با پرسپولیس مساوی کرد و در بازی برگشت ۳-۲ این تیم را شکست داد و برای استقلالی‌ها محبوب تر از قبل شد. سرانجام او اما بعد از باخت سنگین به العین و نتایج ضعیف در ابتدای لیگ هفدهم خوش نبود و منصوریان به شکلی ناخوشایند از استقلال جدا شد.

اما برای او روز سه‌شنبه فرصت خوبی برای اثبات خود و بازگشت است. او معمولا نتایج خوبی مقابل برانکو و پرسپولیس می‌گیرد و اگر بتواند این نتایج را در روز سه‌شنبه تکرار کند، محبوبیت خدشه‌دارشده‌اش را در میان هواداران استقلال بازخواهد یافت و چه بسا راه بازگشتش به نیمکت این تیم هم هموار شود. دقیقا به همین دلیل است که برای او بازی با پرسپولیس در لیگ برتر مهم‌تر از بازی با الوصل در لیگ قهرمانان آسیاست. به خصوص حالا که سایه امیر قلعه‌نویی بعد از باخت سپاهان به استقلال از سر این تیم دور شده است و فعلا نیمکت استقلال در صورت رفتن شفر مدعی دیگری ندارد. البته برای مجموعه باشگاه ذوب‌آهن این چنین نیست. باخت به پرسپولیس خطری برای این تیم ایجاد نخواهد کرد اما نتیجه بد برابر الوصل می‌تواند کار این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا دشوار کند با این حال فعلا -درست یا غلط- برای منصوریان، پرسپولیس و موفقیت در مقابل این تیم اولویت دارد. نه الوصل و لیگ قهرمانان آسیا!

۱۰ ۱۳  
آی اسپورت
2019-04-15 15:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
حبیب
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۸
به امید موفقیت منصوریان و آتش زدن لنگ
حسرت به دلها
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۴
ما خودتون هیچ پخی نمیشید از دیگران انتظار دارید براتون بازی كنن بدبختا حسرت به دل
@
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۲
وقتی خودت و تیمت رو یکجا اتیش زدیم باز از دکل یکی دیگه رفتین بالا؟ خسته نشدین؟ خجالت چی اصلا براتون معنا داره کیسه کش؟
مصطفی
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۱۴
اونوقت علی دایی میشه بد، علی منصور میشه خوب.
بعد میشه مربی تیمتون، دو سال تر میزنه به سرتا پای تیمتون، و در نهایت هم مقصر میشه فدراسیون. شما استقلالیا همیشه ثابت کردید لیاقتتون آدمای درستی مثل حجازی و پورحیدری نیست، یکی مث علی منصور و مجیدیه.
neo
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۳۶
بعد از اون شادی حقیرانه کیسه ها اینم از دومین سند حقارت، ذلت و زبونی کیسه کشا. ایا هنوز باور ندارید؟
پیتزا
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۴۲
پیتزا مخصوص جکوز
فرشته چمنت
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۱۳
همینه دیگه ؛ امثال منصوریان و فروزان بیشتر به اسنقلال فکر می کنند تا تیمی که به آن تعهد دارند اما
علی دایی بیشتر به تیمی که بدان متعهد است می اندیشد.
shl
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۴۹
خ اخ برانكو چیكار كردی با اینا همه میخوان جلو تو خود نمایی كنن حتی اونایی كه هیچ فرقی براشون نمیكنه به این میگن غرور شخصیت قدرت و البته حسرت واسه حقیرها كه توان مقابله داخل رمین با پرسپولیسی كه تو ساختی ندارن و به باز كثیف بیرون زمین پناه میبرن . مرسی برای این غرور مرسی
6
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۱
با این طرز فکر مطمئن باشید منصوریان هردو بازی رو از دست میده
reza4477
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۵
پرسپولبس ذوب اهن رو می برد
شاید هم منصوریان با پرسپولبس تبانی کند اخه شششتقلالیجماعت را ففط نگاه کنید که بهانه های جدیدی در راه است
راستی بقول صمدمرفاوی اخرین قهرمانی استقلال با کسر امتیاز مواجه شد ولی فدراسیون فوتبال ایران حکم کسر امتیاز را پنهان کرد تا شششتقلال براحتی قهرمان بشود از پرسپولیس شش امتیاز کسر شد از پدیده هم شش تا امتیاز کسر شد از استقلال خوزستان هم امسال شش امتیاز کسر کردند
صمدمرفاوی شاهد زنده است وبارها در این مورد صحبت کرده
استقلال سه بار با یک مربی قهرمان لیگ برتر شده با مافیاگری
چرا استقلال بدون امیرمافیا حتی مدعی کسب جام در لیگ برتر نبوده
هههه ههه ههه سوزش ششتقلال جماعت از قهرمانی پرسپولیس شیرین تر است
...
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۱۴
خلایق هرچه لایق
۹
اسمان
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۲
یقین داشته باشین پرسپولیس خواهدبرد.
دوچرخه سواردسته سومی
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۲۹
جونم پروفسور بدجور سوزش انداختی به جون نادر نامدار کیسه کش خخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر