فهرست
جنجال بعد از درخشش؛ منشا یک هوادار را زد!
جنجال بعد از درخشش؛ منشا یک هوادار را زد!

جنجال بعد از درخشش؛ منشا یک هوادار را زد!

آی اسپورت - گادوین منشا مهاجم استقلال که در دیدار با فولاد خوزستان روز درخشانی را داشت، با انتشار یک فیلم از لحظه خروج استقلالی ها حالا با یک حاشیه جدی رو به رو شده است. بر اساس فیلم منتشر شده از لحظه خروج استقلالی ها از هتل قبل از شروع مسابقه، گادوین منشا به سمت یکی از حاضران در برابر هتل حمله می کند تا نسبت به رفتار  عجیب او واکنش نشان دهد. هر چند در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده خیلی مشخص نیست که چرا منشا چنین رفتاری انجام داده اما شنیده ها حاکی از این است که در نبود پر رنگ ماموران انتظامی، هواداران در هنگام خروج کاروان استقلال بی فاصله در کنار آنها بودند و یکی از هواداران در اقدامی عجیب موهای منشا را کشیده است؛ اتفاقی که باعث شده تا منشا به شدت عصبانی شده و به سمت آن هوادار حمله کند تا صحنه های ناپسندی رقم بخورد.

هر چند هیچ توجیهی برای این رفتار منشا وجود ندارد اما غیبت نیروهای انتظامی در چنین لحظاتی اتفاقی است که می تواند در آینده اتفاقات بدتری را رقم بزند و باید تمهیداتی برای چنین شرایطی اندیشیده شود. اصولا در برگزاری یک فوتبال رسم بر این است که مسئولان برگزاری مسابقه تدارک لازم از زمان حضور تیم ها در هتل تا رسیدن به ورزشگاه و بازگشت آنها را فراهم کنند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم اما هنوز در هجدهمین دور مسابقات لیگ برتر، این تدارک حداقلی انجام نشده است.

۵ ۱۱  
آی اسپورت
2019-02-28 20:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
Salar
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
اونوقت برای کار اون هوادار توجیه هست؟ خب حق داشته ، اومده موهاش رو کشیده
###
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۰۴
نوبت به کیسه که میرسه چقدر هواداراش منطقی میشن! همه مستدل حرف میزنن، همه از حقوق انسانی صحبت میکنن. فکر نمیکنی خانزاده هم بی دلیل به اون هوادار حمله نکرده بود ولی 9 ماه محروم شد؟
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۳۰
عین همین صحنه رو برای پرسپولیس و خانزاده اتفاق افتاد که کمیته اخلاق شبانه حکم 9 ماه محرومیت به خانزاده داد!! اینجا هم باید منشا 9 ماه محروم شه. تازه شدت وحشی گری منشا خیلی بیشتر بود!
پرخاشگری عجیبی دارن کیسه کشا که همزمان شده با مثبت اعلام شدن 2 مورد از بازیکناشون!! کاملا مشخصه اتفاقای عجیبی داره میفته. هر بازی باید از همشون تست دوپینگ بگیرن مخصوصا الان که متخصص دوپینگ هم به کادرشون اضافه کردن .
...
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۳۳
خانزاده به یه هوادار حمله کرد 9 ماه محروم شد منتظر حکم کمیته انضباطی هستیم هرچند از نهادهایی که واسه سوگلی حکومت قرارداد بازیکن غیرقانونی رو ثبت میکنن و روی دوپینگ ماله میکشن توقعی نیست
پرسپولیس عشقه
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۴۷
خانزاده رو به خاطر حرکتی خیلی آروم تر از منشا ۶ماه محروم کردن... اگه این کیسه کش رو محروم نکنن کمیته انضباطی رو رو سرشون خراب می کنیم.
++
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
من فقط دارم میشمارم روی چندتا دیگه از کثافتکاری کیسه کشا ماله میکشن؟
قتل
بازیکن غیرقانونی
دوپینگ
دعوا و کتک کاری
مهدی قاتلی
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۷
هنوز آدم نکشته نترسید آدم هم بکشه چون تو تیم حقیر حکومتیه کسی کارش نداره

کیروش ورزشی هنوز مقاله نزده و داستان درست نکرده برای توجیح حرکت منشا ؟؟؟

فاسد کیروشی پور هم که خوابه ؟؟مگه میشه رسانه سکوت کنه
حسین اهوازی
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
یه هوادار هیچ وقت زمانی که تیمش برده به بازیکن تیمش جسارت نمیکنه . اون حتما یه لنگی بوده که موهای منشا رو کشیده
KEAN
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۳۸
باند خبرناهاران به صف شدن،طرف اومده موی منشا رو کشیده ،اینم واکنش نشون داده ،یه مشت شرف فروخته دارن حاشیه درست میکنن،یه مشت لنگی هم دارن زرت و پرت میکنن کمیته انضباطی رو سرشون خراب میکنیم و از این خزعبلات ، حالا چرا اینقدر می سوزید از درخشش منشا ،تازه یه ماهه اومده،نترکید یه وقت :)
تاج اسیا
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۲
لنگیای بدبخت با منشا یا بدون منشا کارتون ساختست خخخخ
اشکان۴
پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
من که میدونم از کجا سوختید
برانکو منشا رو نخواست
شما چرا میخواین عقده خودتونو سر ما خالی کنید؟
پماد سوختگی بدم بهتون؟
خاک تو سرتون شما بدبختا که دنبال ضربه زدن به باشگاه استقلال خارج از زمین فوتبالید
اینقدر بدبخت و حقیر هستید شما جماعت لمپن هوچی گر بی سواد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر