فهرست
نقل قول های روز: کی روش را دوست ندارم
نقل قول های روز: کی روش را دوست ندارم

نقل قول های روز: کی روش را دوست ندارم

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

 ظاهرا بعد از جام جهانی کی روش برود، بعدش هم برانکو را بیاورند. من اصلا کی روش را دوست ندارم چون علت جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس، دردسری بود که کی روش درست کرد. همه را به جان هم انداخت.

نظر مریم حیدرزاده درباره سرمربی محبوب تیم ملی

 حدود ۱۰ سال در استقلال بازی کردم اما تا به حال نشده از باشگاه یک نفر با من تماس بگیرد و حال مرا بپرسد. اما شبانه کمیته فنی تشکیل می‌دهند و بعد از همان کمیته فنی دستیار سرمربی انتخاب می‌شوداین جالب نیست بعضی آقایان که خودشان آن بالا نشسته‌اند و حقوق باشگاه را می‌گیرند هیچ نظری به پیشکسوتان نداشته باشند. پیشکسوتانی مثل جباری و روشن اسطوره‌های ما در این تیم هستند. اما سئوال من از آقای جباری بعنوان بزرگتر باشگاه این است که آیا خبر از زندگی آن پیشکسوتی هم دارید که به خاطر ۳۰۰ هزار تومان وسایل زندگی‌اش را می فروشد؟

انتخاب مهدی امیرآبادی از نحوه انتخاب اعضای کمیته فنی استقلال

 باور کنید رفتار و شخصیت این بازیکنان کاملاً حرفه‌ای است، موبایل و اینترنت در اختیار این بازیکنان قرار ندارد و این موضوعی است که خود آنها پذیرفتند. این بازیکنان می‌دانند که برای رسیدن به جایگاه‌های بزرگ باید از خیلی مسائل بگذرند. آنها بدون هیچ فشاری سر موقع می‌خوابند و واقعاً باورشان این است که باید حرفه‌ای رفتار کنند ما در طول روز یک ساعت و نیم تا سه ساعت جلسات تئوری داریم که مربوط به آموزش فوتبال نیست بلکه در مورد نگرش فنی، تاکتیکی و حرفه‌ای است که در فوتبال صحبت می‌کنیم و تلاش می‌کنیم ذهنیت بازیکنان را آماده کارهای بزرگ کنیم.

پاسخ عباس چمنیان به سئوالی درباره دلیل موفقیت تیم نوجوانان

می‌توانم به جرات بگویم که ما 6 ماه روی استراتژی بازی کار کردیم و تمرین‌های زیادی را روی بازی فشرده دفاعی و شکل‌دهی سریع حملات انجام دادیم. اگر به بازی‌های ما نگاه کنید می‌بینید که ضدحمله‌های بسیار سریعی داریم که روی آن ماه‌ها کار کردیم. من در این مدت فهمیدم این استدلال که می‌گویند بازیکنان ایرانی صرفا تکنیکی هستند، صحت ندارد چون این بچه‌ها در اوج تاکتیک پذیری به سر می‌برند و می‌بینید که چه بازی‌های هماهنگی را به نمایش می‌گذارند. می‌خواهم اینجا اعلام کنم این استدلال که ایرانی‌ها تاکتیک پذیر نیستند اصلا استدلال درستی نیست.

کیانوش رحمتی مربی تیم نوجوانان یکی از دلایل موفقیت این تیم در جام جهانی را لو داده.

۳۸    
آی اسپورت
2017-10-19 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر