فهرست
لیست خرید استقلال؛ گلر و مدافع راست
لیست خرید استقلال؛ گلر و مدافع راست

لیست خرید استقلال؛ گلر و مدافع راست

آی اسپورت –  از مدتها قبل اخباری درباره فهرست بازیکنان مورد نظر وینفرد شفر در رسانه ها منتشر شده بود. فهرستی که خبرگزاری برنا امروز آن را آپدیت کرده و افراد حاضر در آن همان بازیکنانی هستند که قبلا نامشان رسانه ای شد. از مرتضی تبریزی گرفته تا علی قلی زاده و مهدی ترابی و امید سینگ. البته در این فهرست نام نفرات جدیدی هم به چشم می خورد که دو مورد آن قابل توجه است. یکی دانیال ماهینی مدافع راست استقلال خوزستان که مطرح شدن نام او می تواند به دو دلیل باشد. اینکه یا وریا غفوری فصل آینده در استقلال نخواهد بود یا اینکه آبی ها به هر دلیلی با خسرو حیدری خداحافظی خواهند کرد. جالب تر از ماهینی، مطرح شدن نام پیام نیازمند گلر جوان پیکان است و معلوم نیست آبی ها که دو دروازه بان درجه یک دارند به چه دلیل باید دنبال یک گلر لیگ برتری دیگر باشند. شاید آنها هم شایعه جدایی حسین حسینی از تیمشان را شنیده اند. دلفی، دانشگر و مرتضی آقاخان سایر بازیکنانی هستند که گویا شفر به دنبال جذب آنهاست.

 

۸ ۶  
آی اسپورت
2018-05-23 08:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مجتبی
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۷
همه لیگ رو هم بگیره بازم برای سومی باید بجنگه
Vahid
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
(اشک تو چشاش جم میشه و ارزو میکنه وزیره استقلالی سریع تر محرومیتشونو لغو کنه)
Kian
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
فک کردی سال بعدم همه تیمها تضعیف شده هستن؟کوپن تون تموم شده،یادی از اون ده سال کن که فقط فوتبال اروپا میدیدی،بازم باید برگردی همون موقع
۳
&
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
کیروش مسئولیت حذف بازیکنان استقلال رو به گردن شفر انداخت و میشد حدس زد حالا بازیکنان در مقابل سرمربی شون قرار میگیرن دقیقا همون کاری که دوساله ساله سعی داره با برانکو و بازیکنانش بکنه. ولی جدا از کری خوانی کار کیروش زشت و غیرقابل توجیه بود.
تاج آسیا
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
استقلال بیشتر از جذب نیاز به حفظ بهترین بازیکنان فعلی داره . تیام ، جپاروف ، حسینی،مجید حسینی،وریا غفوری ، نورافکن . در عوض باید با انصاری،قربانی،زکی پور ، محسن کریمی و امثالهم خداحافظی کنه و حذفشون کنه . دو تا بازیکن خوب خارجی درحد تیام بخری به هیچ بازیکن ایرانی نیاز نداره . یه تنه تیام تیمو میبره جلو.
۶
Kian
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۸
این لیست نمیتونه درست باشه،اینو از قوه ی مخیله تون کمک گرفتید نوشتید،کی روش دروازه بان و دفاع راست استقلال رو خط زده و مقصر حذفشونو شفر دونسته،شما هم گفتید یه چیزی بنویسیم که بخوره به این وضعیت ،تو این آشفته بازار نقل و انتقالات که سگ صاحبشو نمیشناسه شما هم یه تیکه ای بنداز
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر