فهرست
مردان سرنوشت ساز یحیی در پیکار امروز
مردان سرنوشت ساز یحیی در پیکار امروز

مردان سرنوشت ساز یحیی در پیکار امروز

آی اسپورت - به پرسپولیس امیدواریم! به اینکه گل محمدی پختگی دارد و بازیکنانش هم نه تسلیم او که باورمند به اویند! یحیی نه با حرف، نه در بازار مکاره سخن آوری که در تمرین، در هنگام مرور و اصولی که چه زود و چه خوب با آن‌ها کنار آمده اند، به استقبال نبردی می‌روند که خود را پیشاپیش برنده آن نمی‌دانند!

راز یحیی و رمز پرسپولیس تازه که در حال پوست انداختن است، دو حرف بیش نیست: نظمی که باید به شدت رعایت شود ترتیبی که چند و چوند بازی هر یک از بازیکنان را، روشن و معلوم میکند! سلاح برنده و تیغ تیز و دو لبه قرمز پوشان هیچ پیچیدگی ندارد! 

تاکتیک ساده، تکنیک قابل پیاده شدن! هدف برنده بودن وسیله مهارت ابزار اصلی دوندگی آن هم با شدت لازم آن هم در همه نود دقیقه! 

پرسپولیس، با پیش بینی وارد دایره رزم بی امان خواهد شد ولی پیشگویی و پیش داوری نخواهد کرد! که پیش بینی بصیرت زاست و پیشگویی منجر میشود به بیش گویی و خود بزرگ بینی! 

پرسپولیس اهرم‌های زور افزونی دارد:

خونسردی! صبر! حوصله! سرعت در بازی با توپ! پیش دستی در اقدامات بدون توپ! همکاری گروهی و اصرار ورزیدن و حرکات بسیار و زیاد تمرین شده! 

یحیی برای خوب بازی کردن و حتی برای خوبتر بازی کردن، هم اعتماد بنفس دارد هم اراده و عزم دارد و هم برنامه نقشه بازی! 

مردان قرمز پوش، مسابقه به مسابقه با هم جورتر با هم هماهنگ‌تر و با هم تیم‌تر نشان داده اند حریف شناسی هنر یحیی و مادر مربیان اوست! برای از کار انداختن دراگون چران و دوردیف دو گل زن ماهر پاختاکور راهکاری هم وجود دارد که باید خوب بکار بسته شود! 

امروز چه بسا که مرد انگشت نمای بازی از خط هافبک سر بزند یک نفر از میان نورالهی، کمیابی نیا و سرلک شاید هم هر سه نفر وظیفه گل زنی هم بر عهده آل کثیر می‌تواند باشد هم امیری و بسار رسند!

 

خبر ورزشی 

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-09-30 10:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس عشق منه❤❤
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۵۷
اصول اولیه نگارش رو بلد نیستی به درک، چند و چوند چیه؟:)))
۱ ۱
اقلیت تاس
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۲۸
عزیزم این جیره خوار گروهبان قندلیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر