فهرست
۲۵ سال صبر کنیم تا بشود یکی مثل شما؟
۲۵ سال صبر کنیم تا بشود یکی مثل شما؟

۲۵ سال صبر کنیم تا بشود یکی مثل شما؟

آی اسپورت - اگر می‌شد تمام خبرهای امروز را به مصاحبه جدید سرهنگ علیرضا علیفر اختصاص می‌دادیم؛ از بس که حرف‌های عجیب و بامزه می‌زند و آدم را سرحال می‌آورد. اما حیف که نمی‌شود. ولی چند تکه ناب از حرف‌های او را این جا می‌آوریم و البته یکی دو تا سوال هم از او داریم. ایشان گفته: «من با کارلوس کی‌روش مخالف بودم، چون او پول‌های این مملکت را گرفت و از یک سال تنها سه ماه در ایران بود و قبل از هر بازی یک اردوی یک‌هفته‌ای برگزار می‌کرد، ۳۰ بازیکن را دعوت و دستش را در جیب گرمکنش می‌گذاشت و کمک مربیانش تیم را تمرین می‌دادند.»

البته کی‌روش مرخصی زیاد می‌رفت اما اینجوری هم نبود که یک هفته به مسابقات به ایران بیاید و در تمرینات هم فقط دستش در جیبش باشد. اتفاقا او فعال‌ترین مرد تمرینات تیم ملی بود. ضمن این که او همیشه اصرار به برگزاری اردوهای بیشتر، تمرینات بیشتر و بازی‌های تدارکاتی بیشتر هم بود و مربیان لیگ برتری را عاصی کرده بود! حالا چطور آقای علیفر این حرف‌ها را درباره کی‌روش می‌زند نمی‌دانیم. او در بخش دیگری از حرف‌هایش گفته: «من کلا با مربی خارجی مخالف هستم، ولی با ویلموتس مخالف نیستم.»

نمی‌دانم مشکل از من است که نفهمیدم منظور سرهنگ چیست یا شما هم با من هم‌عقیده‌اید که اینجا سرهنگ خودش هم متوجه نشده که چه می‌گوید. او در ادامه گفته: «نزدیک به ۲۰ سال نود شبکه سه تولید شد و حالا یک مدیر آمده است که نمی‌خواهد این برنامه باشد. به نظر من فردوسی‌پور اشتباه کرد که با این اتفاق مبارزه کرد.» یعنی عادل با داشتن دوستان و همکارانی مثل شما نیاز به دشمن ندارد. آخر این چه توجیه مسخره‌ای است؟‌چون ۲۰ سال نود پخش شده و یک مدیر آن را نمی‌خواهد باید تعطیل شود؟ علیفر درباره گزارشگران جدیید هم گفته: «برای کشف استعداد جدید حداقل نیاز به ۱۰ سال زمان است. من علیفر ۲۵ سال زحمت کشیدم که تازه به این سطح از گزارشگری رسیدم.» خب حقیقتش ما صبرمان زیاد است و می‌توانیم ۲۵ سال صبر کنیم ولی خب اگر قرار است بعد از ۲۵ سال در نهایت یکی مثل شما بشود گزارشگر فوتبال، اصلا بی‌خیال شویم بهتر نیست؟

۳۰ ۱  
آی اسپورت
2019-11-26 00:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فاضلی
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۹
اینا فقط لب و دهن هستن .
تو عالم واقعیت هیچکس به اینا یه تیم نوجوانان هم نمیده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر