فهرست
جریمه ریالی برای سروش ۱۵۰هزار دلاری!
جریمه ریالی برای سروش ۱۵۰هزار دلاری!

جریمه ریالی برای سروش ۱۵۰هزار دلاری!

آی اسپورت – سروش رفیعی پس از تجربه یک فصل ناموفق در قطر دوباره به ایران بازگشت و به پرسپولیس پیوست اما به دلیل محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل‌وانتقالات ناچار شد نیم فصل نخست را با تیم دیگری سپری کند. او از بین پیشنهادهایی که داشت فولاد خوزستان باشگاه سابقش را انتخاب کرد که البته آن هم به نوعی از روی اجبار بود.

باشگاه فولاد از سروش به خاطر قرارداد 38 روزه باقی‌مانده پیش از اعزام به سربازی و عدم بازگشت او به این تیم پس از گذراندن سربازی‌اش در تراکتورسازی به کمیته انضباطی و کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده بود که در نهایت این پرونده با توافق سروش و فولاد و بازی کردن برای این تیم تا نیم فصل بسته شد. در واقع سروش دوست داشت در پیکان بازی کند اما گویا ترس از محرومیت و جریمه باعث شد او به فولاد برود. البته این بازگشت برای او بد نشد چرا که قراردادش را به دلار بست و قرار شد تا نیم فصل 150 هزار دلار بگیرد!

اما سروش آن بازیکن آماده تراکتورسازی و پرسپولیس نبود و همین مسئله صدای اعتراض کادرفنی و هواداران فولاد را درآورد. در ادامه هم مصدومیت گریبان او را گرفت و این بازیکن به جای درمان در اهواز به تهران آمد که این موضوع هم دلخوری دیگری را ایجاد کرد اما اصل ناراحتی فولادی‌ها از سروش رفیعی سفر بدون هماهنگی او به قطر بود که گویا تفریحی هم بوده است! باشگاه فولاد هم تصمیم گرفته با این بازیکن بی‌انضباط و کم‌اثر برخورد کند و حتی گفته می‌شد برای فسخ قرارداد با او از سازمان لیگ استعلام کرده‌اند که حالا خبر می‌رسد فسخ قرارداد منتفی شده و فولادی‌ها می‌خواهند با یک جریمه سنگین مالی سروش را نقره‌داغ کنند. البته مبلغ جریمه هرچقدر هم باشد با توجه به قیمت بالای ارز و قرارداد دلاری سروش نباید چندان او را متضرر کند!

 

فوتبالی

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-10-11 10:47:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
مهمترین قسمت یه باشگاه مدیریته که بعد از رفتن دهکردی از فولاد ضعیفترین مدیریت تاریخ فولاد و داریم مشاهده می کنیم واقعا متاسفم .
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر