فهرست
استقلال کجا بسته می‌شود؟
استقلال کجا بسته می‌شود؟

استقلال کجا بسته می‌شود؟

آی اسپورت – استقلال مانند شهری است که فرمانده ندارد. نه امیرحسین فتحی حرف می‌زند و مقابل انتقادها واکنش نشان می‌دهد و نه هیات‌مدیره قادر است پاسخ روشنی برای هوادار، رسانه و حتی بازیکن داشته باشد. استقلال چند دسته شده و این را حتی در نقل و انتقالات نیز می‌بینیم. این ماجرا از زمانی که فرهاد مجیدی بر مسند کار بود آغاز شد و تا امروز هم ادامه دارد. مجیدی در آن فایل صوتی معروف، پرویز مظلومی را آماج حملات خود قرار داد و محکوم کرد که چرا با محمدرضا حسینی – ستاره ذوب‌آهن – مذاکره کرده، آن‌ هم بدون هماهنگی با او.

چند هفته قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مربیانی چون امیدرضا روانخواه، ساکت الهامی و حتی رحمان رضایی کار معرفی و مذاکره با بازیکنان جدید را برعهده گرفته‌اند. خبری که البته رسمی نبود و فقط روانخواه درباره‌اش گفت: «به من گفتند اگر بازیکنی دیدی که به درد استقلال می‌خورد، معرفی کن که هرگز هم این اتفاق رخ نداد.»

در آن مقطع، کمیته فنی باشگاه با گروهی از بازیکنان مذاکره می‌کرد و این گروه هم با چند تن دیگر از پدیده‌های لیگ. حالا اما اوضاع فرق کرده. نه فرهاد مجیدی است که از خجالت مذاکره‌کننده‌ها در بیاید و نه کمیته فنی وجود دارد که برود و با بازیکن جدید حرف بزند. استقلال در زمینه جذب بازیکن، دودستگی را حس می‌کند و این اتفاق تلخی است که در باشگاه می‌بینیم. با اینکه امیرحسین فتحی، کامران منزوی را مأمور مذاکره با بازیکنان جدید کرده، علی خطیر هم برای خود جولان می‌دهد و از هیچ جلسه‌ای نمی‌گذرد.

گروهی از بازیکنان جدید به دفتر باشگاه استقلال می‌روند و با منزوی مذاکره می‌کنند اما گروهی دیگر آدرس خانه خطیر را می‌گیرند تا به منزل او بروند و با باشگاه استقلال توافق کنند. نمونه‌اش محمد بلبلی، سیاوش یزدانی و حتی مسعود ریگی. اتفاقی که به هیچ‌وجه در شأن باشگاه استقلال نیست. باشگاهی که ساختمان مجزا دارد و همینطور مسوول نقل و انتقالات که نامش کامران منزوی است اما گویا علی خطیر باید همه جا باشد و در همه موارد دخالت کند.

 اینکه در استقلال چه می‌گذرد که چنین اتفاق‌هایی رخ می‌دهد را فقط امیرحسین فتحی می‌تواند پاسخ دهد. مدیری که مدت‌هاست سکوت کرده و در قبال این حواشی حرفی نمی‌زند. حواشی مهمی که به شأن باشگاه بزرگ استقلال ضربه می‌زند. باشگاهی که هنوز نمی‌داند قرارداد با بازیکنان جدید باید در دفتر مدیرعامل امضا شود و نه خانه معاون ورزشی.

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-06-19 16:44:00
نظر دهید

۴ نظر
بهروز سرخدل
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۰
طویله ای بنام کیسه
..
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۷

نویسنده نچندان محترمی که معلوم واسه کی و چرا مینویسی میخوای بگم از کی دستور میگیری و نوکری کی رو داری میکنی پس ساکت باش معمولا قلم فروشهایی مثل شما با مدیرهایی که باج نمیدن مشکل دارن
هوادار عزیز این اقا پا سفره ای جناب برانکو بودن اوضاع خراب تیمتو پوشش بده قلم فروش
۷
در جواب بهروز گوه دل
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۹
اقای گوه دل طویله میخوای ببینی برو خیابان شیخ بهایی ببین چی میگن به پدر بزرگوارتون ساطانیفر
مکتب لنگیسم
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۳۷
خخخ دمت گرم خوب بود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر