فهرست
طارمی: با اشکِ هانی، روح هادی شاد نیست
طارمی: با اشکِ هانی، روح هادی شاد نیست

طارمی: با اشکِ هانی، روح هادی شاد نیست

آی‌اسپورت- مهدی طارمی پس از پایان جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: یک سال تلاش کردیم جام را کسب کنیم که آن را تقدیم خانواده نوروزی و هانی فرزند هادی بکنیم. به جای ورزشکاران و خانواده نوروزی، سیاسیون در مراسم اهدای جام حضور داشتند. متاسفم از این بابت. همه تقصیر را گردن یکدیگر می‌انداختند. یکی می‌گوید فدراسیون مقصر است یکی می‌گوید یگان ویژه. هانی به شدت در حال گریه بود و من نمی‌دانم چه کسی مقصر است. به ما گفتند یگان ویژه اجازه نداده که هانی و پدر بزرگش پیش ما بیایند در هر صورت برای این یگان ویژه متاسفم. مگر یک بچه 10 ساله می‌خواهد چه کار کند که اجازه نمی‌دهند وارد زمین شود؟  واقعا خدا را خوش نمی‌آید که دل یک بچه را شکستیم. امروز در حق هانی و هادی نوروزی بی‌معرفتی تمام صورت گرفت. الان باید یک بچه یک هفته تمام گریه کند و همه از هانی و هادی نوروزی صحبت کنند و بعد از یک هفته نیز همه چیز فراموش شود. وقتی علت عدم حضور هانی نوروزی را جویا می‌شویم همه تقصیر را گردن یکدیگر می‌اندازند و یک نفر می‌گوید یگان ویژه مقصر بوده و عده‌ای نیز باشگاه را مقصر می‌دانند. تنها کسی که باید در این جشن حاضر می‌بود متاسفانه حضور نداشت و بابت این قضیه برای همه متاسفم. طارمی خاطر نشان کرد: به اعتقاد من مقصر این اتفاق یگان ویژه است و برای آنها متاسف هستم. این همه آدم در جشن قهرمانی حضور داشتند و فقط حضور یک بچه اضافه بود؟ با عدم حضور هانی در جشن قهرمانی روح هادی نوروزی شاد نیست.

۶ ۸  
آی اسپورت
2017-04-19 21:40:00
نظر دهید
۸ نظر
مصطفی
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
آقای طارمی اونموقع تو خودتم غرق جام بودی
۹ ۲
666666
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۰۱
تو دیگه زر نزن.هرچی باشه سراغ هانی رو گرفت.
احمدرضا
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۱۶
طارمی پیگیری کرد وسط مراسم، یگان ویژه نذاشت. در کل این وظیفه مدیران میانی پرسپولیس مثل ترکاشوند بود که به جای مصاحبه های حاشیه ساز برای باشگاه، هماهنگی حضور هانی نوروزی رو در مراسم اهدای جام انجام بدن که معلوم نیست کجا تشریف داشتند.
علی
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
این کارها نتیجه سوزش کیسه کشا هست!!
Fatemeh.Esteghlali
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
افتاده تو دهنتونا ... بدبخت اینا واسه ما خاطرست ! سوزش فقط دو دیقه دو تا ... آخ آخ امشب قهرمان شدین بزار خرابش نکنم ...
۵
حمید
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
کاش بشه برای جبران این افتضاح بازی ذوب اهن به صورت نمادین جام رو بیارم و به هانی اهدا کنن
۳
P71
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
دیه گند نزنید به این قهرمانی... یه عالمه بچه ی یتیم توی این مملکت گشنه و تشنه موندن حالا شما دیه شورشو نیارید
۲
پرسپولیس پرسپولیسه
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۲:۲۲
آقای گلنزن به تو ربطی نداره ..... لابد دل ما شاد بود زمانی که شت دوره پشت سر هم آقی نوروزی و قماشش با بازی ضعیفشون در هر شرایط فیکس پرسپولیس بودند و حال ما رو میگرفتند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر