فهرست
ریکاوری؛ پاداش آقای گل!
ریکاوری؛ پاداش آقای گل!

ریکاوری؛ پاداش آقای گل!

آی اسپورت - در لیست کارلوس کی‌روش برای دو بازی دوستانه با تونس و الجزایر، نامی از علی علیپور به چشم نمی‌خورد. در حقیقت نسبت به فهرست قبلی 3پرسپولیسی خط خورده‌اند که این 3نفر محمد انصاری، کامیابی‌نیا و علیپور هستند. در‌مورد علیپور البته از اول هم مشخص بود کارلوس کی‌روش روی این بازیکن نظر ندارد. در واقع فقط این فشار رسانه‌ها بود که باعث شد سرمربی تیم‌ملی برای رفع اتهام «ندیدن لیگ»، علیپور را مدتی به تیم‌ملی دعوت کند. درنهایت هم آنچه از این تجربه برای علیپور باقی ماند، صرفا حضور در تعداد زیادی از جلسات خسته‌کننده ریکاوری هفتگی بود. او مثل بقیه ملی‌پوشان به درخواست عجیب کی‌روش تن داد و بعد از پایان هر بازی در کمپ تیم‌ملی ریکاوری کرد، اما نهایتا بعد از یک نیمه حضور در بازی دوستانه با سیرالئون خط خورد!

۳۲ ۵  
آی اسپورت
2018-03-19 14:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ميلاد
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
ترافيك در خط حمله بسيار بالاست. چه كسي رو بيرون بزاريم ؟ نميشه همه بازيكنان رو دعوت كرد. حتي ممكنه يكي مثل رضا يا كاوه خط بخورند. البته در خوبي عليپور شكي نيست.
۶
ali
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
قشنگ همه رو رنگ کرده کیروش
نظر ٣
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
باز نوشتن مزخرفات شروع شد! يك سوال: شما بابت نوشتن اين اراجف بول و حقوق ميكيريد؟!
۶
Mn
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۰۰
فعلا که فوتبال ما گروگان کی روش و کی روش پرستان هست وقتی جناب کی روش میفرمایند ۷۰ درصد تیم ملی بازیکنهای لژیونر هستن از تمام لیگ ایران حداکثر ۴ نفر هستن و کی روش باشگاهها را مجبور کرد که دوروز در هفته بازیکنهاشون را در اختیار تیم ملی قرار بدن و لیگ تعطیل کرد اونم بخاطر بازی با تیمی که از محلات سیرالئون جمع کرده بودن و ..... فقط کاش عاشقان کی روش بگن این همه تیم معتبر اروپایی مربیاشون عوض کردن کدوم تیم حاضر شد به کی روش پیشنهاد بده .
AVA-86
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
تاوقتی جناب سردار آزمون هست چه نیازی به مهاجم داریم اصلا؟؟ جالبه معلوم نیست پشتوانه ایشون توی این فوتبال کیه که طرف هر حرکتی توی اروپا با دخترا میزنه استوری و عکس میذاره کسی نه بهش می پردازه نه اصلا مواخذه ایی میشه. عملکرد فنیشم که امسال کاملا مشخصه. باور کنید این دسته گل های جناب آزمون یک بازیکن داخلی آب داده بود الان فوتبالشو تموم کرده بودند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر