فهرست
نیاز دوباره به سوپرمن؛ گلزنان آسیا روبروی پرسپولیس
نیاز دوباره به سوپرمن؛ گلزنان آسیا روبروی پرسپولیس

نیاز دوباره به سوپرمن؛ گلزنان آسیا روبروی پرسپولیس

آی اسپورت - جلال حسینی با گل دقایق پایانی به الجزیره، فصل را برای خودش و پرسپولیس با شیرینی به اپاین رساند اما به نظر می‌رسد در فصل آینده، روزهای سخت‌تری انتظار او را می‌کشد. قهرمان خط دفاع پرسپولیس، ابتدا با پیراهن تیم ملی باید روبروی بهترین مهاجمان دنیا قرار بگیرد و فصل بعد، با آقای گل‌های لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. بازی‌هایی که نقش او برای سرخپوشان، پررنگ‌تر از همیشه خواهد بود.

در جدول بهترین گلزنان این فصل لیگ قهرمانان، یوسف العربی ستاره الدحیل و بغداد بونجاح، گلزن السد با ۹ گل به طور مشترک صدرنشین هستند. مامه تیام مهاجم سنگالی استقلال هم با ۷ گل پشت سر آن‌ها قرار گرفته است. این یعنی پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی با هر کدام از این تیم‌ها بازی کند، باید روبروی یکی از ۳ گلزن برتر لیگ قهرمانان قرار بگیرد و جلال حسینی وظیفه مهار گلزن اول حریف را خواهد داشت.

ستاره اول سه تیم از چهار تیم غرب آسیا، مهاجمان آن‌ها هستند. هر کدام از آن‌ها بیشتر از ۷ گل زده‌اند و تیم‌شان به این مرحله رساندند. پرسپولیس تنها تیمی است که ستاره اول آن در قلب خط دفاع قرار دارد. بازیکنی با لقب جدید سوپرمن، که باید پرسپولیس را در این مرحله از دست بهترین گلزنان لیگ قهرمانان آسیا نجات دهد تا رویای فینالیست شدن‌شان زنده بماند.

نود

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-05-18 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
x
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
سوپرمن موقعی که کاوه و علی قربانی و فرشید و وریا داشتن ترتیب لنگو میدادن هوگی و دوستان بود :)) با بردن تیم هشتم لیگ امارات تو عرشن!! سطح کلاس دو تا باشگاه...
آنتی لنگ
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۲۶
سید بلال دوپینگی شده سوپر من خخخخخخ سوپرمن واقعی تیامه که یک تنه بازی رو در آورد.
۷
فرهاد
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
خخخخخخ سوپر من انگار واقعا متلک مربی حریف را جدی گرفتند یک گل شانسی زد شد سوپر من
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر