فهرست
تدبیر اصلی کی روش برای مهار آرژانتین/ بازی روح و روان!
تدبیر اصلی کی روش برای مهار آرژانتین/ بازی روح و روان!

تدبیر اصلی کی روش برای مهار آرژانتین/ بازی روح و روان!

آی اسپورت - خب ، عقربه دارند به ماراتن این روزهای شان سرعت می بخشند و دیگر چیزی نمانده است تا دمیده شدن در سوتی که به انتظارش نشسته ایم و سرآغاز یک جدال ناب تاریخی با یکی از بزرگ ترین رقبای تاریخ تیم ملی ایران. آرژانتینی ها، پس از یک پیروزی خفیف و پرانتقاد برابر بوسنی به این مسابقه گام خواهند گذاشت و ایرانی ها پس از اولین کلین شیت در تاریخ جام جهانی، امیدوارند خیلی زود بزنند توی گوش دومی اش و در انتهای بهار، یک شب فراموش نشدنی بسازند برای همه مردم کشورشان.

تیم الخاندرو سابه یا، همانند بسیاری از آرژانتین هایی که در ذهن داریم، به لحاظ بدنی در میان بهترین های دنیا قرار دارد و طبیعتا برای فرار از یک شکست پرگل در برابر این تیم قدرتمند، به توانایی های فیزیکی ویژه ای نیاز است اما جنگ، دوندگی و آمادگی بدنی، هرگز همه ابزارهای مورد نیاز برای تقابل با این تیم نیستند و این نکته ای است که کی روش به خوبی از آن آگاهی دارد. او در روزهای اخیر، بیشتر تمرکزش را روی مسائل روانی تیم گذاشته و در همه مصاحبه ها و صحبت هایش روی توانایی ذهن برای تقابل با این رقیب بزرگ تاکید داشته است. سرمربی پرتغالی در چند روز اخیر، توانایی ذهنی را در اولویت روند آماده سازی شاگردانش برای بازی پیش رو قرار داده تا مبادا تیمش در برابر آرژانتین، شروعی همانند بوسنی داشته باشد و خیلی زود دروازه اش را باز شده ببیند. ایران در برابر نیجریه نیز در دقایق اول بازی شروع خوبی نداشت و چیزی نمانده بود در آن لحظات هراسناک دستپاچگی از حریف عقب بیافتد. حالا کی روش و بچه هایش، فرصت دارند تا یک فصل تاریخی را برای فوتبال ایران رقم بزنند. این اتفاق تنها در شرایطی رخ خواهد داد که باورش کنیم و باورش کنند. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-20 15:36:50
نظر دهید

۴ نظر
رسا
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۳
بازی روح و روان؟!! منظورتان تخریب روح روان است دیگر؟!! کیروش تا توانسته بر سر ما زده که شما هیچید و بیست سال عقبید و ناتوانید و فوتبال نمیدانید و غیره و غیره تا اگر اتفاق نیکویی افتاد فقط و فقط به اسم خودش تمام شود و بس! اگربنطرتان با این جملات روح و روان آماده بازی با آرژانتین میشودئ که باید به اجنبی چرستیتان بیست داد!
سعید
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
رسا خفه شو
Farzad
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
همینکه کیروش از تیم بی کیفیتی مثل ایران ( و در این فرصت محدود آماده سازی) چنین تیمی ساخت که با نیجریه مساوی کنه، خودش نشانه ی کاربلدی کیروش هست.
عباس
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۲
این یارو اسمش رسا نیست تابلوعه خوده قلعه مرغیه از اجنبی گفتنش معلومه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر