فهرست
رائول: رسیدن به استاندار‌دهای اسپانیا برای هر تیمی کار بسیار سختی است
رائول: رسیدن به استاندار‌دهای اسپانیا برای هر تیمی کار بسیار سختی است

رائول: رسیدن به استاندار‌دهای اسپانیا برای هر تیمی کار بسیار سختی است

آی اسپورت- رائول، کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا عنوان کرد که رسیدن به استاندارد‌های مدرنی که اسپانیا به آنها دست یافته، برای هر تیمی بسیار سخت است.

لا روخا با شکست 5-1 مقابل هلند و 2-0 مقابل شیلی از جام جهانی حذف شد و باعث تعجب همه ی فوتبال دوستان شد.

به نظر می‌رسد که خروج اسپانیا از جام جهانی، پایانی به سلطنت آنها بر فوتبال و جام های متوالی کسب شده است. و رائول معتقد است که بعید است چنین سطح فوتبالی دوباره دیده شود.

او در مصاحبه با Times of India  گفت: \"به بازیکنانمان ایمان داشتیم ولی آنها اینبار موفق نشدند. ناامید کننده است ولی باید شکرگزار باشیم که چنین نسل فوتبالی داشتیم که 6 سال با موفقیت پشت سر گذاشتند و جام‌های زیادی کسب کردند.

برای هر داستانی یک پایان وجود دارد.داستان اسپانیا به طرز بدی به پایان رسید. فوتبال شیلی تحت هدایت سامپائولی پیشرفت چشم گیری داشته است. آنها فوق‌العاده کار کرده اند.

عدم صعود اسپانیا از دور اول بسیار مورد توجه است. ولی نباید فراموش کرد که این نسل روی فوتبال جهان تاثیر گذاشت. همیشه بازیکنان با استعدادی داشتیم ولی در صحنه‌های بزرگ، همیشه یک نقطه ی گم شده داشتیم. این نسل همه چیز را عوض کرد.

بهترین تیم دنیا شدن کار سختی است ولی بهترین تیم ماندن از آن هم سخت تر است ولی این بازیکنان ثابت کردند که توانایی این کار را دارند و از سال 2008 تا 2012، بهترین بودند.

در فوتبال مدرن، راضی نگه داشتن مردم از سبک فوتبال و قهرمان ماندن کار سختی است. این نقطه ی عطف تیم ما بود. البته این دوران به پایان رسید و باید به چیزی که در این مدت دیدیم، احترام بگذاریم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-20 16:51:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر