فهرست
مدیر رسانه ای صبا: اردوی تیم از چالدران به سرعین اردبیل انتقال یافته است
مدیر رسانه ای صبا: اردوی تیم از چالدران به سرعین اردبیل انتقال یافته است

مدیر رسانه ای صبا: اردوی تیم از چالدران به سرعین اردبیل انتقال یافته است

آی اسپورت- در حالی که تیم فوتبال صبای قم برای انجام تمرینات آماده سازی پیش فصل، سه شنبه هفته اخیر به چالدران آذربایجان غربی رفته بود، محل اردوی صبا از چالدران به سرعین اردبیل انتقال یافته است.

در همین خصوص عباس یداللهی مدیر رسانه ای تیم فوتبال صبای قم به \"آی اسپورت\" می گوید: قرار بود اردوی 10 روزه ای در چالدران آذربایجان غربی داشته باشیم؛ حتی کادرفنی و بازیکنان به چالدران رفتند و یک روز در این شهر تمرین کردند که به دلیل کمبود امکانات و مشکل اسکانی که داشتیم، اردوی تیم از چالدران به سرعین اردبیل انتقال داده شد تا بازیکنان در شرایط بهتری تمرین کنند.

وی ادامه داد: مدیرعامل و مسئولان باشگاه صبای قم تمام تلاش خود را می کنند تا امکانات خوبی برای حضور تمرینات در قم و همچنین برای اردوهای صبا فراهم کنند تا تیم بتواند حضور قدرتمندی در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور داشته باشد.

یداللهی درمورد شرایط اردوی تیم فوتبال صبا در سرعین اظهار کرد: وقتی دیدیم امکانات خوبی در چالدران وجود ندارد، پس از یک روز و با همکاری کادر فنی تصمیم گرفتیم ادامه اردو را به سرعین اردبیل انتقال دهیم که خوشبختانه امکانات خوبی در این شهر فراهم است و مشکل چندانی نداریم.

مدیر رسانه ای صبای قم افزود: قرار بود اردوی 10 روزه ای در چالدران داشته باشیم، اما پس از آمدن تیم به سرعین، زمان اردو را نیز به دوازده روز افزایش دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که تا چه زمان اردوی صبا ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: طبق تصمیم کادر فنی، تیم تا هشتم تیرماه در سرعین اردبیل حضور خواهد داشت و پس از آن ادامه تمرینات خود را در قم پیگیری خواهد کرد که بازیکنان بتوانند به شرایط ایده آلی تا شروع لیگ برسند.

یداللهی یادآور شد: با وحدت و همدلی که در تیم وجود دارد، مطمئنا حضور قدرتمندی در چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال خواهیم داشت و انشالله با تیمی که داریم می توانیم جزء مدعیان فصل آینده لیگ برتر باشیم.

     
آی اسپورت
2014-06-20 15:43:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر