فهرست
گزارش روز : سه گزینه اصلی اتلتی برای جانشینی کاستا
گزارش روز : سه گزینه اصلی اتلتی برای جانشینی کاستا

گزارش روز : سه گزینه اصلی اتلتی برای جانشینی کاستا

آی اسپورت - باشگاه اتلتیکو مادرید پس از کسب عنوان قهرمانی اسپانیا و نایب قهرمانی اروپا ؛ حالا فصل دشوار و پیچیده ای را پیش روی دارد. ال چولو دو مهاجم اصلی فصل گذشته اتلتی را دیگر در تیم خودش نمی بیند .

داوید ویا که به امریکا خواهد رفت و کاستا را نیز باید بازیکن چلسی بدانیم. اماچولو و سیموئونه و باشگاه اتلتیکو سه گزینه جدی برای جانشینی مهاجمین خود بخصوص مهاجم اصلی خود کاستا مدنظر دارند. از گزینه سوم شروع می کنیم .

آلوارو نگردو

مهاجم اسپانیایی تیم منچستر سیتی از شرایط خود در این باشگاه به هیچ وجه رضایت ندارد . این مهاجم اهل مادرید بنا به اخبار رسیده دیروز با مسئولان باشگاه اتلتیکو مادرید تماس گرفته و در مورد شرایط آمدنش به نایب قهرمان اروپا صحبت کرده است.

نگردو که محصول باشگاه رئال مادرید است سال گذشته در یک قدمی پیوستن به اتلتی بود اما نهایتا باشگاه سویا او را به تیم سیتی واگذار کرد.

نگردو نیم فصل اول درخششی خیره کننده در سیتی داشت اما نیم فصل دوم شروع تیره روزی های این مهاجم بود. او نهایتا در 27 بازی خود برای سیتی 9 گل به ثمر رساند که آمار جالب توجهی نیست.

وی در انتهای فصل با پیگرینی نیز به مشکل برخورد کرده بود. اتلتیکو در حال بررسی شرایط جذب این مهاجم سابق سویاست. ذکر این نکته ضروریست که نگردو بازیکن مورد علاقه چولو سیمئونه است .

با این وجود این بازیکن در چندین نوبت فرصت این را داشته تا به اتلتی ملحق شود ولی به هر دلیلی این امر میسر نشده است.باشگاه سیتی سال گذشته 25 میلیون یورو به وی پرداخت کرده و به طور حتم با مبلغی بالاتر از 25 میلیون راضی به جدایی این بازیکن خواهد شد.

بدین ترتیب این باشگاه می تواند به نوعی جبران مافات کرده باشد. سیتی به دنبال خرید ادینسون کاوانی از پی اس جی است و همین امر می تواند خروج نگردو از قهرمان انگلستان را تسهیل کند.

نگردو بخاطر عملکرد ضعیفش در سیتی جایگاه خود در تیم ملی را از دست داد و از طرفی او دوستی صمیمانه ای با کوکه ستاره جوان اتلتی دارد و ممکن است وورد او به اتلتیکو باعث بازپس گرفتن جایگاهش در تیم ملی اسپانیا شود. 

ماریو ماندزوکیچ

هدف شماره دوی این باشگاه نیز ماریو ماندزوکیچ است . بازیکن کروات باشگاه بایرن که پس از ورود لواندفسکی به این باشگاه قصد جدایی از قهرمان آلمان را دارد. او هم اکنون در ترکیب تیم فوتبال کرواسی عملکرد خیره کننده ای در جام جهانی داشته است. پس از محرومیت در بازی اول مقابل برزیل او مقابل کامرون زننده دو گل کروات ها بود و کمک کرد تا این تیم 4-0 کامرون را از پیش رو بردارد

لوکاکو

هدف اول اتلتیکو مادرید این ستاره بلژیکی باشگاه چلسی است که فصل گذشته را در تیم اورتون مشغو ل به بازی بود. باشگاه اتلتیکو قصد دارد تا طی روزهای آینده جذب لوکاکو از چلسی را نهایی کند. با وجود اینکه باشگاه چلسی پیشنهاد های زیادی بابت لوکاکو دریافت داشته است اما قهرمان اسپانیا نگرانی خاصی بابت جذب این مهاجم جوان بلژیکی ندارد . شکی نیست که برای اتلتیکو لوکاکو هدف شماره یک است

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-20 16:09:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر