فهرست
گزارش روز : حذف خواب نیمروزی برای دیدن بازی اسپانیا
گزارش روز : حذف خواب نیمروزی برای دیدن بازی اسپانیا

گزارش روز : حذف خواب نیمروزی برای دیدن بازی اسپانیا

آی اسپورت - بازی اسپانیا در مقابل شیلی که به حذف اسپانیا از دور مسابقات انجامید را بیش از دو میلیارد نفر در سراسر جهان تماشا کردند. گروهی از بازیکنان تیم ملی آرزانتین نیز ترجیح دادند تا از خواب نیمروزی خود بزنند و در عوض بازی لاروخا را به تماشا بنشینند.

در سال استراحت کمپ تمرینی آرژانتین ، یک صفحه نمایشگر LED بزرگ قرار داده شده تا در هنگام استراحت ، بازیکنان آرژانتینی مسابقات جام جهانی را تماشا کنند.

بازی اسپانیا که شروع شد؛گروهی از بازیکنان آرژانتین به سالن آمدند و در حالیکه کافه لاته ای در دست داشتند به تماشای بازی نشستند.

سابالتا ، آندوخار ، کامپانیارو ، فدریکو فرناندس ، دمیچلیس ، ماسچرانو ، گاگو ، انزو پرز ، ماکسی رودریگس ، آگرو و  اوتیرو ماریتو با حرارت خاصی بازی را تعقیب می کردند.

\"Displaying

اکثریت ؛ هوادار اسپانیا بودند . بخاطر سبک بازی اسپانیا و سابقه بازی ای که در لالیگا داشتند و مهمتر ، بخاطر دوستانی که در تیم اسپانیا دارند.

اما نتیجه نهایی برای همه آنها عجیب و غیر قابل باور بود. در هر صورت اسپانیا حذف شد و آرژانتینی ها به خوبی می دانند که شیلی حریف بسیار دشاوری برای آنها در مراحل بالاتر خواهند بود.


\"Displaying

اگر به یاد بیاوریم مصاحبه دو هفته پیش سابه یا را که عنوان کرده بود از روبرو شدن با شیلی می ترسم می توانیم درک کنیم که چرا هیچکدام از بازیکنان آلبی سلسته علاقه ای به مواجهه با شیلی ندارند.

OLE 

     
آی اسپورت
2014-06-20 18:16:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر