فهرست
آگوستین اوریون : سیستم آرژانتین باید 4-3-3 باشد
آگوستین اوریون : سیستم آرژانتین باید 4-3-3 باشد

آگوستین اوریون : سیستم آرژانتین باید 4-3-3 باشد

آی اسپورت - خیلی کم پیش می آید که بازیکنان ذخیره یک تیم در نشست خبری پیش از یک بازی حضور یابند اما دیروز در نشست خبری قبل از بازی با ایران دو دروازه بان غالبا ذخیره این تیم یعنی آگوستین اوریون و آندوخار حضور یافتند.

آندوخار گفت : \" واضح است که 4-3-3 سیستمی است که در تیم ما به خوبی جواب داده است. در نیمه دوم بازی با بوسنی با همین سیستم بازی کردیم و موفق هم بودیم.

می دانیم که سابه یا به خوبی رقبای ما را زیر نظر دارد با این حال معتقدم که سیستم تیم ما با توجه به وضعیت رقبا تغییر نخواهد کرد.\"

وی ادامه داد : \"از این همه شایعات در مورد مسی خوشم نمی آید. او در مصاحبه ای که انجام داد صرفا نظرش را بیان کرده بود . این نشان دهنده دخالت او در تصمیمات مربی تیم نیست \"
 

اوریون نیز اضافه کرد : \"سیستمی که مورد علاقه ماست همان 4-3-3 همیشگی است. در این سیستم بازیکنان تحرک بیشتر و آزادی عمل خوبی دارند.در این سیستم بهتر از سیستم های دیگر بازی می کنیم.\"

وی ادامه داد : \"معتقدم که در تیم ما بازیکنانی حضور دارند که می توانند در هر سیستمی بدون مشکل بازی کنند. هر سیستمی خوبی ها و بدی های خاص خودش را دارد. مهم این است که بازدهی تیمی مناسبی در آن داشته باشیم\"

     
آی اسپورت
2014-06-20 18:46:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر