فهرست
آنلاین از کنفرانس خبری هاشم بیک زاده: آماده بازی ام
آنلاین از کنفرانس خبری هاشم بیک زاده: آماده بازی ام

آنلاین از کنفرانس خبری هاشم بیک زاده: آماده بازی ام

آی اسپورت - مدافع چپ تیم ملی ایران، جایگاه ثابت اش در دیدار اول تیم را به سبب مصدومیت در آستانه جام جهانی از دست داد و با درخشش ویژه مهرداد پولادی، احتمالا شانس زیادی برای بازی فیکس با آرژانتین و تجربه رویای تقابل با لئو مسی نخواهد داشت. او در این لحظات در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با آرژانتین در کنار کی روش نشسته و صحبت هایش را اینگونه آغاز کرده است: 

«از آقای کی روش تشکر می کنم که من را فرستاد اینجا تا با بدنساز ها و تیم پزشکی کورینتیانس کار کنم . برای من مهم نیست که بازی کنم یا نه یک دقیقه یا نود دقیقه همه دل ما برای تیم ملی است . الان آماده بازی ام.»

«این فرصت طلایی برای فوتبال ماست که مقابل آرژانیتن بازی کنیم . جمعی که اینجا هستند کمتر کسی فرک می کنه که ببریم و این کارمارا راحت می کند . ما تمرگز زیادی برای این بازی داریم و البته آرامشی فوق العاده . ما همه وظابف مان را انجام می دهیم و نتیجه هم دست خداست .برگ برنده ما ایرانی هایی هستند که قلبشان با ماست و البته خود آقای کی روش».

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-20 23:54:32
نظر دهید
۴ نظر
امین چلسی !
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۲۳
امیدوارم جای حاج صفی بازیش بده
علیرضا تیموری
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۴۵
آقای کارشناس یه کم سایتهای خبری معتبر دنیا رو چک میکردی متوجه میشدی جایگزین احسان حاج صفی شده ومعمولا بازیکنانی که قراره تو ترکیب اصلی باشه رو سرمربی با خودش تو کنفرانس خبری پیش از بازی میبره.
ایمان
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
من نمی‌دونم این نقل قول کلمات ( فرک ، تمرگز) از هاشم بیگ زاده عمدی بوده یا اشتباه تایپی ولی‌ اگر عمدی بود واقعا کار زشتی هست !!! حالا یک نفر اگر ایرادی هم داشته باشه ، تمسخر اون واقعا به دور از انسانیت هست !!
-
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۴
vaqan fk mikonid hashem dar hade tim mellie??

tanha dalile bazish in bud k pooladi masdum bud un moqezehi khialate batel
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر