فهرست
دل بوسکه: برای تصمیم گیری در مورد ماندن یا رفتن، به زمان نیاز دارم
دل بوسکه: برای تصمیم گیری در مورد ماندن یا رفتن، به زمان نیاز دارم

دل بوسکه: برای تصمیم گیری در مورد ماندن یا رفتن، به زمان نیاز دارم

آی اسپورت- ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، تاکید کرد بیش از آنکه به آینده خودش فکر کند، تصمیمی می گیرد که بیشتر به سود فوتبال این کشور باشد.

اسپانیا با دو شکست پیاپی از رقابت های جام جهانی 2014 حذف شد و این مسئله، انتقادهای زیادی را از دل بوسکه به همراه داشت.

هنوز دو سال از قرارداد این مربی باتجربه با اسپانیا باقی مانده اما او اعلام کرد برای اینکه تصمیم نهایی اش را بگیرد، به کمی زمان نیاز دارد.

او به خبرنگاران گفت:\" ما هنوز یک بازی دیگر در جام جهانی داریم. اکنون زمان صحبت کردن در مورد آینده من نیست. ما تصمیمی می گیریم که به سود فوتبال اسپانیا باشد.

من تلاش می کنم تا با کمک مدیران فدراسیون، بهترین تصمیم را بگیرم؛ کسانی که همیشه بهترین برخورد را با من داشتند. من مدافع فدراسیون و فوتبال اسپانیا هستم. من می خواهم همه چیز خوب پیش برود. اگر فکر کنم که مزاحم فدراسیون هستم، مطمئنا می روم.

در سپتامبر، مسابقات مقدماتی یورو 2016 آغاز می شود و تنها چیزی که من می خواهم این است که تیم ما بهترین عملکرد را داشته باشد. به همین دلیل، بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.\"

دل بوسکه همچنین شایعه اختلاف بین بازیکنان تیمش را رد کرد و گفت:\" ما برای 7-26 روز کاملا روی بازی ها تمرکز داشتیم و رابطه بین بازیکنان هم فوق العاده است.

ما در شرایطی هستیم که نمی توانیم دلیلی فوتبالی برای حذف شدن مان پیدا کنیم. به همین دلیل بعضی ها به دنبال دلایل دیگری هستند.

ما باید بپذیریم که در این دو دیدار، هلند و شیلی از ما برتر بودند.\"

دل بوسکه در مورد بازی نکردن ژاوی در دیدار با سوئیس گفت:\" بازی نکردن او شاید اشتباه بود اما ما می خواستیم سرعت خط میانی را افزایش بدهیم.

به همین دلیل او را روی نیمکت قرار دادم؛ نه اینکه او مقصر شکست مقابل هلند بوده باشد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-21 01:34:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر