فهرست
داستان یک عکس جنجالی از دژاگه
داستان یک عکس جنجالی از دژاگه

داستان یک عکس جنجالی از دژاگه

آی اسپورت – اشکان دژاگه درگیر یک اتفاق عجیب شده. چند روزی می شود که در شبکه‌های اجتماعی عکسی از او در کنار یک بازیکن اسرائیلی منتشر شده که هدفش اثبات این موضوع است که سیاست و ورزش هیچ ارتباطی به همدیگر ندارند. نکته مهم درباره این اتفاق تاکید رسانه های خارجی روی کاپیتان بودن اشکان در تیم ملی ایران است. حالا باید دید در شرایطی که رابطه ایران و اسرائیل خط قرمز محسوب می شود و امکان رویارویی ورزشکاران ایرانی و اسرائیلی هم از نظر آنها وجود ندارد،

اشکان دژاگه تا چه حد به خاطر انتشار این عکس سوژه انتقادات مختلف خواهد شد. ما که امیدواریم اتفاقی برای کاپیتان تیم ملی کشورمان رخ ندهد و دوستان منتقد برای یکبار هم که شده به این مساله توجه کنند که می توان ورزش و سیاست را به همدیگر ربط نداد.

۲۲ ۱۴  
آی اسپورت
2018-03-21 10:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
مارال
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۷
خخ ، خودشو بدبخت کرد
حمید
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
چی چی رو خودشو بدبخت کرد. اتفاقا خیلی هم کار خوبی کرده. و البته هوشمندانه.
اشکان دیگه در تیم ملی جایی نداره و وقتی می بینه با فوتبال نمی تونه دل مردم رو به دست بیاره با این کارا دوباره خودشو سر زبونا میندازه و همون کاری رو می کنه که شجاعی نه چندان محبوب به خاطرش دوباره کلی اعتبار و محبوبیت کسب کرد.
مارال
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
به حمید : اونوقت به نظر تو خیلی مسخره نیست فک کنیم که به خاطر اینکه بیفته رو زبونا این کارو کرده ؟! نه ، اگرم اینطوری که میگی باشع احمتمالش خیلی کمه
اون میخواسته بگه که ورزش و سیاست ربطی بهم ندارن ! که میشه گفت رسما خودشو بدبخت کرده !
حمید
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
ببین مارال
من که نگفتم کار بدی کرده. خیلی هم کار خوبی کرده. اما.‌..
اشکان که اخه تو ایران زندگی نداره‌ که بخوان ازش بگیرن. بازیکن معروف رو هم که نمی تونن زندان بندازن. فقط می تونن به تیم ملی دعوتش نکنن. که اون هم زیاد مهم نیست چون اشکان آخرای بازیشه . اینجوری تبدیل میشه به یه چهره اپوزیسیون که کلی محبوب میشه.
۱
اشکان
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۲۴
مارال خانم‌خواهشا جو نده
ایشالا که هیچی نمی شه
مارال
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۸
ایشالا محبوب تر ام میشه
۱
رضا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۸
اونم یه انسانه
علی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
شمایی که میگی ورزش و سیاست رو به هم ربط ندین امیدوارم وقتی فلان ورزشکار حرفای سیاسی میزنه ازش حمایت نکنین و سریع رنگ عوض نکنین. اگه قراره ورزش از سیاست جدا باشه باید کاملا جدا باشه . ولی واقعا ورزش از سیاست جداست؟؟ اگه خوب نگاه کنی اطرافت متوجه میشی سیاست توی ورزش بسیار بسیار نفوز کرده . به عنوان مثال همین ای اسپورت در زمان انتخابات شده بود ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدا ها و در روز 3 تا مقاله درباره کاندیداها میزاشت که 7 خطش درباره سیاست بود وخط آخر درباره فوتبال. اون زمان چرا چنین موضوعاتی عنوان نمیشد؟؟ پس قبل از متهم کردن دیگران خودمون رو اصلاح کنیم که تمام تفکراتمون نشات گررفته از سیاسته و فقط شعار میدیم .
آدم
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
خواب جام جهانی رو هم نمیبینه
موراتا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
انا لله و انا الیه راجعون دیگه خواب تیم ملی رو ببینه
۶
عبدالله
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
شما واغظ غیرمتعظ هستید
پس چطور است که خودتان هم از ورزشکارانی که سیاسی حرف میزنند ، دفاع می کنید؟ مچ بندسبز در سال 88 برخی بازیکنان تیم ملی را که فراموش نگردید؟ یا اینکه "فتنه سبز" را توهم توطئه میدانید؟
اگر سیاست در ورزش دخالت ندارد پس چرا عربستان حاضر نیست در ایران بازی کند؟ نکنه خودتان هم باورتان شده که در ایران امنیت وجود نداره؟ اگر سیاست در ورزش دخالت ندارد، پس چرا قطر، 6 ماه قبل با عربستان همراهی می کرد که در ایران بازی نکند ولی الان که رابطه سیاسی اش با عربستان تیره و تار شد، حاضر نیست در عربستان بازی کند؟ و با ایران برادر شده است؟
اگر سیاست در ورزش دخالت ندارد، چرا چندسال قبل امارات بازی دوستانه توافق شده را ناگهان یک جانبه لغو کرد ؟چون احمدی نژاد بعنوان رئیس جمهور ایران و اولین مقام عالی رتبه کشور به جزیره ابوموسی رفت و امارات ادعای مالکیت ابوموسی را دارد.
از این موارد دخالت سیاست در ورزش در کل دنیا نمونه های متعددی وجود داره و من چندنمونه را که حضور ذهن داشتم و پیرامون منطقه خودمان است و مربوط به شرایط الان است نوشتم
اشکان دژاگه بعداز خروج از لیگ قطر ماهها تیم نداشت بعداز آنکه در فوتبال انگیس تیم پیدا کرد هم آسیب دید و به قول سرمربی تیمش فصل را ازدست داد. آیا بازیکنی که بیش از یکسال است که در کوران مسابقات باشگاهی و ملی نیست و الان آسیب دیده است شانس حضور در جام جهانی را دارد ؟ آیا کی روش که ادعا می کند مربی تاپ و بین المللی است حاضر است ریسک کند و اینطور بازیکنی را با خود به روسیه ببرد؟
اگر سیاست با ورزش ارتباط ندارد سایت خودتان چرا ازورزشکارانی که با اسراییل مشکل ندارند حمایت می کند؟ مگر مسعود شجاعی تاقبل از بازی با تیم باشگاهی اسراییل ، وقتی برای تیم ملی بازی می کرد مغضوب تماشاگر ، رسانه و گزارشگر نبود؟ و از کی روش بخاطر بازی دادن به او آنهم بعنوان بازیکن فیکس انتقاد نمیشد؟ چطور وقتی در برابر اسراییل خط قرمز نظام را شکست، محبوب سایتهای امثال سایت شما شد و انگار بازی نکردن او برای تیم ملی فاجعه ای در حد بازی نکردن مسی برای آرژانتین است.؟
انگار از عدم دخالت سیاست چه از نوع بین المللی یا حتی داخلی و جناحی در ورزش دم نزنید که خیلی از مقالات سایت خود شما مروج دخالت سیاست در ورزش است ولو سیاست به معنای داخلی آن
اگر
۶
داود
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
مرگ بر اسرایل
۶
رضا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
دشمنی حاکم ها ربطی به مردم نداره، مردم ایران با هیچکس دشمنی ندارن و نداشتن ... ایرانی ها ملت نوع دوست و مهربانی هستن و فرهنگ اصیل ما دوستی با تمام انسان ها بدون توجه به رنگ و دین و مذهب و نژادشونه.. نژاد پرستی و خصومتی که توی کامنت ها میبینین حاصل تخریب فرهنگ ماست وگرنه فرهنگ قدیم و اصیل ما پر از مهر و محبته
مشروح 86
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۵۶
آفرین به اشکان. مردم نباید اشتباهات حکومت رو اجرا کنند
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر