فهرست
اکوادور 2 - هندوراس 1؛ آمریکای لاتین باز هم امیدوار به صعود
اکوادور 2 - هندوراس 1؛ آمریکای لاتین باز هم امیدوار به صعود

اکوادور 2 - هندوراس 1؛ آمریکای لاتین باز هم امیدوار به صعود

آی اسپورت - انر والنسیا بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد تا اکوادور با پیروزی 2-1 برابر هندوراس امیدهای خود را برای صعود به مرحله ی یک هشتم نهایی افزایش دهد.

اکنون آن ها در روز پایانی امیدهای خود را در برابر فرانسه قدرتمند که شاید با توجه به تفاضل گل بالایش خیالش از سر گروهی راحت شده باشد، جست و جو می کنند. 

بازی همان طور که پیش بینی می شد با حملات شدید اکوادور آغاز شد و آن ها موقعیت های بسیار خوبی را برای باز کردن دروازه ی هندوراس از دست دادند.

اما در نهایت این بازیکنان هندوراس بودند که در یک ضد حمله غافلگیر کننده توانستند دروازه ی حریف قدرتمند خود را توسط کارلوس کاستلی در دقیقه ی 31 باز کنتد.

اکوادور خیلی سریع توانست نسبت به این گل واکنش نشان دهد و در دقیقه ی 34 توسط انر والنسیا بازی را به تساوی کشاند.

دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند اما به خوبی می دانستند که تساوی دردی را دوا نخواهد کرد.

نیمه ی دوم نیز با حملان اکوادوری ها آغاز شد و آن ها سعی داشتند تا با زدن گل پیروزی امیدهای خود برای صعود را در روز پایانی افزایش دهند.

در نهایت در دقیقه ی 65 بود که بار دیگر انر والنسیا توانست گل حساسی را وارد دروازه کند تا اکوادور با نتیجه ی 2-1 از هندوراس پیش بیفتد.

اکوادور دقایق باقی مانده ی بازی را سعی در اداره کردن داشت و موفق به انجام این کار نیز شد. در نهایت بازی با همان نتیجه ی 2-1 خاتمه یافت تا اکوادور با 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر، موقتا به رده ی دوم جدول صعود کند.

در روز پایانی حتی هندوراس نیز شانس صعود خواهد داشت و امکان حذف فرانسه نیز روی کاغذ وجود دارد. باید منتظر ماند و دید در روز آخر این گروه هیجان انگیز، چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.
 

     
آی اسپورت
2014-06-21 10:03:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر