فهرست
قاسمپور: امیدوارم آرژانتین مثل بازی با بوسنی باشد  تا نیازی به معجزه نداشته باشیم / باید 4-3 گل به آرژانتین می زدیم /
قاسمپور: امیدوارم آرژانتین مثل بازی با بوسنی باشد تا نیازی به معجزه نداشته باشیم / باید 4-3 گل به آرژانتین می زدیم /

قاسمپور: امیدوارم آرژانتین مثل بازی با بوسنی باشد تا نیازی به معجزه نداشته باشیم / باید 4-3 گل به آرژانتین می زدیم /

آی اسپورت - ایران و آرژانتین تا قبل از بازی امشب تنها یکبار با هم بازی کرده اند. دیداری که مربوط به سال 1977 و چند ماه قبل از جام جهانی می شود. 

در آن دیدار که در مادرید برگزار شد، دو تیم در وقت معمول به تساوی 1-1 رضایت دادند و در ضربات پنالتی، آرژانتین موفق شد شاگردان حشمت مهاجرانی را شکست دهد.

ابراهیم قاسمپور که یکی از بازیکنان آن دیدار بوده، می گوید:\" آرژانتین آن زمان هم یکی از تیمهای قدرتمند دنیا محسوب می شد. یادم هست قبل از بازی، پیش بینی شده بود که ایران شکست سنگینی از آرژانتین می خورد. اما ما با تیمی که تنها یک بازیکن اصلی اش را در اختیار نداشت، به تساوی رسیدیم و در وقت اضافی می توانستیم حداقل 3 گل به این تیم بزنیم\"

قاسمپور ادامه می دهد:\" بعد از بازی، رسانه های خارجی اعلام کردند که ایران با این سبک بازی می تواند یکی از پدیده های جام جهانی 1978 شود اما ما چون تجربه زیادی نداشتیم، در آن تورنمنت نتایج خوبی نگرفتیم ولی همانطور که خودتان حتما می دانید، آرژانتین قهرمان آن مسابقات شد\"

قاسمپور برای بازی امشب هم نا امید است هم امیدوار:\" روی کاغذ هیچ شانسی برای گرفتن نتیجه نداریم. چون بازیکنان دو تیم و فاصله فوتبالی شان اصلا قابل قیاس با هم نیستند. کی روش خوب حرفی زده که گفته برای پیروزی مقابل آرژانتین نیاز به معجزه دارد. تنها امید من به این بازی، جدا از غیر قابل پیش بینی بودن فوتبال، بازی آرژانتین با بوسنی بود. به نظرم اگر آرژانتین مثل دیدار اولش ظاهر شود، ما برای نتیجه گرفتن جلوی این تیم نیازی به معجزه نداریم\"

     
آی اسپورت
2014-06-21 11:41:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر