فهرست
پولادی سلاح اصلی کی روش/ هشدار به آرژانتین ها برای کنترل مدافع چپ تیم ملی
پولادی سلاح اصلی کی روش/ هشدار به آرژانتین ها برای کنترل مدافع چپ تیم ملی

پولادی سلاح اصلی کی روش/ هشدار به آرژانتین ها برای کنترل مدافع چپ تیم ملی

آی اسپورت - مهرداد پولادی یکی از مردان کلیدی کارلوس کی روش برای بازی امشب مقابل آرژانتین خواهد بود. این نظر نویسنده سایت infobae در مورد مدافع چپ تیم ملی است.

به نوشته این سایت، کارلوس کی روش سرمربی ایران که در بازی اولش با نیجربه به تساوی رسید، در بازی امشب از سیستم دفاعی استفاده خواهد کرد و می خواهد از طریق ضد حمله به حریف ضربه بزند.

یکی از بازیکنان کلیدی کی روش برای این بازی، مهرداد پولادی است که به عنوان دفاع چپ هم می تواند به خوبی بازیکن حریف را تحت فشار بگذارد هم سانترهای خوبی دارد.

این بازیکن 27 ساله که در پرسپولیس توپ می زند، می تواند از سمت چپ زمین نفوذهای خطرناکی داشته باشد و شوتهای او هم ، پولادی را تبدیل به بازیکن خطرناکی برای حریفان ایران خواهد کرد.

او در بازی با نیجریه به بازیکن روبرویی اش اجازه نداد که به راحتی به دروازه ایران نزدیک شود. او با عملکردش جلوی نیجریه نشان داد، در صورتی که ایران بخواهد و بتواند آرژانتین را به دردسر بیندازد، او اسلحه اصلی کارلوس کی روش خواهد بود و آرژانتینی ها باید حواسشان را کاملا به این بازیکن جمع کنند

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-21 11:57:12
نظر دهید
۵ نظر
-
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۶
جونم پرسپولیس
fr
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۱
khhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh polladi
milad
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۴
خخخ اینم که استقلالی بوده
لنگیا به بازیکنای اسبق ما افتخار کنین
محسن
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
میلاد خان مهم اینه که وقتی بازیکنان میان پرسپولیس شخصیت پیدا می کنند و بهترین می شوند، اینکه قبلاً کجا بودند مهم نیست. مهم اینه که توی پرسپولیس بازیکن می شوند.
ایمان
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۳
خخخخ!پولادی که اصلا بازی نمیکنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر