فهرست
ماجرای صورتجلسه بازی نکردن استقلال در سوپرجام
ماجرای صورتجلسه بازی نکردن استقلال در سوپرجام

ماجرای صورتجلسه بازی نکردن استقلال در سوپرجام

آی اسپورت - تابستان سال گذشته بود که داستان‌های پر ماجرای سوپرجام و عدم حضور استقلال در این دیدار به دلایل مختلف اتفاق افتاد که در نهایت باشگاه استقلال در اعتراض به قهرمانی پرسپولیس، پرونده را با مدارکش به دادگاه عالی ورزش فرستاد. در آن جلسه معروفی که برای هماهنگی این دیدار و تعیین تکلیف درباره سوپرجام برگزار شده بود عباس ملکی رییس هیات مدیره باشگاه استقلال، به عنوان نماینده استقلال حضور داشت و به گفته حاضرین در جلسه، وی عنوان کرده بود که تیم استقلال نمی‌تواند در تاریخ مشخص شده به میدان بیاید که گفته می‌شد صورتجلسه به امضای خود ملکی هم رسیده است. امروز پس از گذشت یک سال و دو سه ماه بالاخره رای نهایی سوپرجام اعلام شد و قهرمانی پرسپولیس را تایید کرد.

عباس ملکی در گفتگویی پس از صدور حکم نهایی سوپرجام گفت: «من صورتجلسه‌ای را امضا نکرده ام و اگر امضایی از من دارند نشان بدهند تا حرف هایم را پس بگیرم.» در ادامه با سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ صحبت کردیم. او طی صحبتی که داشت در واکنش به ادعای ملکی گفت: «من فقط روی یک نکته تایید می‌کنم. مگر می‌شود پس از اتمام هر جلسه، صورتجلسه به امضای اعضا نرسد؟! در میان اسناد و مدارک ارسال شده استقلال به دادگاه کاس، مستندترین مدرک همان صورتجلسه‌ای بود که به امضای عباس ملکی رسیده بود.»

با این حساب هواداران استقلال قطعا منتظر توضیحات بیشتری از عباس ملکی و مدیران استقلال خواهند بود تا جزئیات ماجرا برایشان مشخص شود.

 

خبر ورزشی 

۱ ۵  
آی اسپورت
2019-10-08 09:15:00
نظر دهید

۵ نظر
پناهندگی ورزشی
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۸
این ننگ رسما ابدی شد و افتخاری دیگر به تالار حقارت های كیسه اضافه شد
...
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۶
ولی باز هوچی گری و نُنُربازی کیسه کشا هزینه میلیون دلاری رو دست بیت المال گذاشت؟ اقایون وزارت نشین باج دادن به کیسه کافی نیست؟
محسن
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۱
آقا فتاحی،لطفا امضای آقای ملکی که مدعی آن هستید را به رسانه ها هم ارسال کنید تا به دید عموم برسد.حرف زدن،چه از جانب شما و چه از جانب ملکی،کنتور نداره،اما هزینه اجتماعی و روحی روانی داره.
mehdi
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۳
پرسپولیس با تخلف بزرگی که انجام داد و طارمی را از ترکیه برگرداند قهرمان شد و اعتراض هیچ کس به جایی نرسید. این موضوع همه مشابه همان است. استقلال نباید اعترتض می کرد. چون تیم حکومتی مصونیت دارد
حرف حساب
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۹
تسلیت به خوارومارسپوخته های خبر ورزشی و کیسه ها
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر